Pobierz aplikację betfan na telefon
Groningen – Ajax: Typy, kursy, zapowiedź | 14.05 Eredivisie
W niedzielę odbędzą się mecze trzydziestej drugiej kolejki Eredivisie. O godzinie 14:30 zmierzą się ze sobą Groningen i Ajax. Gospodarze już spadli do niższej ligi, natomiast Ajax sensacyjnie może nie zagrać w następnym sezonie Ligi Mistrzów, bo zajmuje dopiero trzecie miejsce. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Groningen – Ajax.

Groningen – Ajax: zapowiedź meczu

Przed nami spotkanie 32. kolejki Eredivisie, w którym Groningen podejmie na swoim stadionie drużynę Ajaxu. Mimo że sytuacja w tabeli nie wygląda dobrze dla gospodarzy, to z pewnością zrobią wszystko, aby przynajmniej w tym meczu pokazać swoją siłę. Z drugiej strony, goście z Amsterdamu również mają swoje cele – chcą walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli i utrzymać dobry styl gry przed kolejnymi meczami.

Groningen - Ajax: typy, typowanie, kursy

Groningen jest już pogrążone w spadku i zawodnicy będą co najwyżej wychodzić na boisku z przymusu. Trudno się gra skoro wie się, że spadek jest nieunikniony. Z kolei Ajax będzie napierał z każdą minutą. Potrzebują zwycięstwa, żeby jeszcze jakkolwiek wywrzeć presję na PSV.

1.62

AJAX HC -1,5

betfan

 

Groningen - Ajax: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz w ramach trzydziestej drugiej kolejki Eredevise, pomiędzy Groningen, a Ajaxem odbędzie się 14 maja o 14:30 na Euroborg w Groningen. W polskiej telewizji, ani w żadnym serwisie streamingowej nie odbędzie się transmisja tego spotkania.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!