Grand Slam 2023: Typy, kursy, zapowiedź

Adrian Krawczyk

10 listopada 2023

dart, Van Gerwen
Kolejnym turniejem w darcie będzie Grand Slam 2023. Na zawodach możemy zobaczyć znów wiele znakomitych nazwisk, które będą walczyć o kolejny tytuł. Kto więc okaże się najlepszy? Zapraszamy na nasze typy na Grand Slam 2023 w darcie.

Grand Slam 2023 typy bukmacherskie

W naszych typach na Mistrzostwa Europy 2023 w darcie skupimy się głównie na samym zwycięzcy całego turnieju. Już w ten weekend, a mianowicie 11 listopada czeka nas kolejny turniej darta, w którym będziemy świadkami wielu ciekawych starać, albowiem na Grand Slam 2023 przyjedzie wielu znanych darcistów. Co ciekawe głównym kandydatem do wybranej w tym turnieju jest Gerwyn Price, a nie jak podczas ostatnich wielkich imprez Holender Mikael van Gerwen. Tak jak wspomniałem już w zapowiedzi Mistrzostw Europy widać że Walijczyk rozkręca się z turnieju na turniej i tutaj faktycznie może pokazać swoją formę, której poszukuje od początku roku.

5.10

PRICE WYGRA TURNIEJ

betfan
Price wygrał ostatnie Player Chmpionship 29 i tam naprawdę pokazał lekkość rzutów i świetną dyspozycję. Ta forma zapewne będzie podtrzymywana do końca roku i na Grand Slamie to Price jest moim faworytem. Oczywiście na Mistrzostwach Europy nie poszło po jego myśli, albowiem tam odpadł z Noppertem w ćwierćfinale, ale mecz był naprawdę wyrównany. Jako, że już od kilku turniejów przewiduję jego wzrost formy to na Grand Slamie 2023 typuję wygraną Price-a po kursie 5.10.

Grand Slam 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Grand Slam 2023 w darcie 2023. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju – tu faworytem jest oczywiście największa gwiazda tych zawodów, czyli Gerwyn Price (kurs 5.10). Za jego plecami został sklasyfikowany w notowaniach  Michael van Gerwen (kurs 5.50) oraz Luke Humphries (kurs 7.40). W ofertach pojawiają się także kursy na poszczególne spotkania – te najbardziej interesujące, które warto wyróżnić w pierwszym dniu to niewątpliwie kurs 1.70 na wygraną Hety z Pietreczko, a także mnożnik 1.37 do kuponu double na wygraną Claytona z Van Peerem. Dodatkowo w ofercie Betfan możemy postawić także na wygraną Krzysztofa Ratajskiego w całym Grand Slamie 2023 – tu kurs jest bardzo wysoki i wynosi 60.00.

Grand Slam 2023 zapowiedź

W sobotę rozpocznie się kolejny mocno obsadzony turniej w darcie. Będzie to Grand Slam 2023. Zawodnicy niestandardowo będą walczyć w grupach i będą zbierać w nich punkty za wygrane mecze. 2 najlepszych zawodników z każdej grupy, a jest ich aż 8. To pozwoli wyłonić pary h2h z najlepszych 16 zawodników. W turnieju weźmie udział także Krzysztof Ratajski, który zagra w grupie A. Trafił on na naprawdę trudnych rywali, albowiem będzie musiał mierzyć się ze Smithem oraz Wade, który ostatnio jest w dobrej dyspozycji.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy