Górnik Łęczna – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź | 05.03 1. liga

Wojciech Sikora

04 marca 2023

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź | 05.03 1. liga

Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. Górnik Łęczna w ramach 22. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Ruchem Chorzów. Spor wyzwanie czeka gospodarzy, bo rywale to zespół aspirujący na mistrza tego sezonu, a co za tym idzie awansu do wyższej ligi. Goście w tym roku jeszcze nie przegrywali, czy więc zachowają dobrą formę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Górnik Łęczna – Ruch Chorzów.

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów: Zapowiedź meczu

Ruch Chorzów ten rok zaczął od masy spotkań towarzyskich. Zagrał ich aż sześć, a przy tym nie przegrał żadnego z nich. Z dobrymi więc nastrojami weszli z powrotem w zmagania ligowe, gdzie zaliczyli trzy zwycięstwa i tym samym są coraz bliżej fotela lidera. Przed nimi wyjazd do Łęcznej i w teorii dość proste zadanie, bowiem nie dość, że Górnik ma problemy w lidze, to jeszcze ma za sobą spotkanie w pucharze Polski, które na pewno dodatkowo wpłynie na ich przygotowanie kondycyjne.

 

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów: - Typ na mecz

W pierwszym bezpośrednim starciu tych drużyn, w tym sezonie, nie było zwycięzcy. Wtedy to jeszcze Górnik Łęczna grał o wiele lepszą piłkę i potrafił postawić się w roli gościa Ruchowi Chorzów. Teraz z założenia powinno być łatwiej, z racji swojego terenu, jednak myślę że ich obecna forma i fakt pucharu przed paroma dniami, znacznie im to utrudni. Stawiam wygraną rozpędzonych gości, ale zabezpieczę zakład w przypadku remisu.

1.60

RUCH CHORZÓW WYGRA

REMIS = ZWROT

betfan

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Górnikiem Łęczną a Ruchem Chorzów w ramach 22. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 5 marca o 12:40 na stadionie GKS Górnik Łęczna w Łęcznej. Mecz będzie emitowany będzie przez stację Polsat Sport.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
  •  

    Autor tekstu

    Wojciech Sikora

    W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

    Najnowsze wpisy