GKS Tychy -Zagłębie Sosnowiec: typy, kursy, zapowiedź | 04.03 1. liga

Wojciech Sikora

04 marca 2023

GKS Tychy
Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. GKS Tychy w ramach 22. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Zagłębiem Sosnowiec. Obu ekipom bliżej do strefy spadkowej aniżeli barażów o awans. Gospodarze jeszcze nie wygrali spotkania od powrotu ligi, gościom udało się to raz, w poprzednim pojedynku. Czy pójdą za ciosem i tutaj również zgarną komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Tychy -Zagłębie Sosnowiec.

GKS Tychy -Zagłębie Sosnowiec: Zapowiedź meczu

Zagłębie Sosnowiec wreszcie się przełamało. Od października 2022 nie wygrali ani jednego meczu, czy to w ramach ligowych spotkań, czy też w ramach sparingów. Teraz wreszcie udało im się tego dokonać na swoim boisku z GKSem Katowice. Choć wcale nie błyszczeli na boisku, to jednak lepiej wykorzystali stworzone sytuacje. Teraz czeka ich trudniejsze wyzwanie, bo jadą na mecz wyjazdowy do Tych. GKS jednakże również nie ma za sobą najlepszej serii, a od powrotu 1. ligi polskiej, nie wygrali żadnego meczu i tylko raz zremisowali.

GKS Tychy -Zagłębie Sosnowiec: - Typ na mecz

Wygrana gości w poprzedniej kolejce na pewno podbuduje ich morale, ale nie łudziłbym się, że nagle zaczną punktować regularnie. GKS Tychy nie wygrał jeszcze meczu od powrotu ligi i na pewno będą szukać w tym starciu kompletu. Moim zdaniem nie pozwolą sobie na kolejną porażkę i stawiam, że wygrają lub zremisują ten mecz.

1.45

GKS TYCHY WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

GKS Tychy -Zagłębie Sosnowiec: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy GKS Tychy a Zagłębiem Sosnowiec w ramach 22. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 4 marca o 20:00 na stadionie miejskim w Tychach. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
        • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy