GKS Tychy – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 05.11 | 1 Liga

Jan Paździerski

04 listopada 2023

Lechia Gdańsk, typy

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 14. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy GKS Tychy a Lechią Gdańsk. Już w najbliższą sobotę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Tych, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Gdańska. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu GKS Tychy – Lechia Gdańsk.

GKS Tychy – Lechia Gdańsk: typy bukmacherskie

W pierwszym niedzielnym meczu Fortuna 1. ligi zostaniemy świadkami emocjonującej rywalizacji. Na własnym terenie GKS Tychy zmierzy się z Lechią Gdańsk. To spotkanie między drugą a piątą drużyną w tabeli, co sugeruje, że możemy oczekiwać wyrównanego pojedynku na stadionie w Tychach. Obie drużyny wyróżniają się ofensywnym stylem gry, skupionym na zdobywaniu bramek.

Lechia Gdańsk traci obecnie 3 punkty do wicelidera Fortuna 1. Ligi, z którym zmierzy się na wyjeździe w 14. kolejce. Ich celem jest osiągnięcie trzeciego z rzędu zwycięstwa i wyprzedzenie GKS Tychy w tabeli. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.69

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

GKS Tychy - Lechia Gdańsk: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy GKS Tychy a Lechią Gdańsk. W tym meczu nie ma wyraźnego faworyta a kurs na gospodarzy to 2.20. Trochę mniejsze szanse ma drużyna gości - Lechia Gdańsk, na którą mnożnik został wyceniony na 3.10. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.45.

GKS Tychy - Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami GKS Tychy - Lechia Gdańsk, w ramach 14 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 5 listopada o 12:40 na Stadionie miejskim w Tychach. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy