Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź 11.11 | 1. liga
W piątek w ramach 18. kolejki 1. ligi, GKS Katowice zmierzy się z ŁKSem Łódź. Będzie to starcia jednych z lepszych drużyn na zapleczu Ekstraklasy. Gospodarze zajmują bowiem piątą lokatę, za to goście są liderami. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz GKS Katowice – ŁKS Łódź.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: GKS Katowice – ŁKS Łódź (11.11, 20:30) – zapowiedź meczu

GKS Katowice w piątek podejmować będzie ŁKS Łódź. Gospodarze tego starcia są piątą drużyną 1. ligi, choć ostatnio radzą sobie nieco gorzej. Zdobyli bowiem tylko pięć punktów w czterech kolejkach. Po remisie z Puszczą Niepołomice i Stalą Rzeszów, przegrali z Ruchem Chorzów, ale pokonali Chojniczankę. ŁKS Łódź jest 1. ligi i prezentuje się znakomicie. Wygrał w czterech poprzednich kolejkach. W trakcie tej zwycięskiej serii, pokonał Odrę Opole, Arkę Gdynia, Resovię Rzeszów i Sandencję Nowy Sącz.

1. liga: GKS Katowice - ŁKS Łódź (11.11, 20:30)- typy

Typy GKS Katowice - ŁKS Łódź

GKS Katowice zajmuje wysoką piątą lokatę, ale forma tej drużyny jest nie najlepsza. Jej atutem będzie jednak fakt, że gra przed własną publicznością. ŁKS Łódź jest liderem, ale w delegacji gra przeciętnie. Stawiam więc na podział punktów.

3.40

REMIS

betfan

1. liga: GKS Katowice - ŁKS Łódź (11.11, 20:30)- gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz GKSu Katowice z ŁKSem Łódź, odbędzie się 11 listopada o 20:30. Starcie będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!