Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Arka Gdynia: Typy, kursy, zapowiedź 02.12

Arka Gdynia w ostatnim czasie jest na fali wznoszącej. Są liderem polskiej Fortuna 1 Ligi, a dodatkowo wygrali wszystkie ostatnich 10 spotkań. Ich rywalem w 17 kolejce będzie natomiast GKS Katowice, który plasuje się w środkowej części tabeli, jednak w ostatnim czasie raczej bardzo przeciętnie punktuje. Czy Arka wygra kolejny mecz z rzędu i umocni się na fotelu lidera Fortuna 1 Ligi? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Katowice – Arka Gdynia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Katowice – Arka Gdynia?
  2. Zapowiedź meczu GKS Katowice – Arka Gdynia
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Katowice – Arka Gdynia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice – Arka Gdynia?

GKS Katowice – Arka Gdynia typy bukmacherskie

2.32

WYGRANA ARKI

betfan

Arka Gdynia rewelacyjnie spisuje się w ostatnim czasie. Wygrywają mecz za mecz i to niezależnie na kogo napotkają na swojej drodze. Dzięki temu liderują w Fortuna 1 Lidze i mają realne szanse na powrót do Ekstraklasy. Co ciekawe początek sezonu nie był dla nich najlepszy, a lepszy okres gry rozpoczął się 26 września. Od tego czasu wygrali wszystkie spotkania! Teraz na ich drodze stanie GKS Katowice i wydaje się, że jest to słabsza ekipa. Choć Katowice zagrają u siebie nie spodziewam się, aby byli w stanie zatrzymać tak rozpędzoną Arkę. Typuję ich wygraną po kursie 2.32 w Betfan.

 

GKS Katowice - Arka Gdynia kursy bukmacherskie

Wygrana GKS Katowice - 2.80

Remis - 3.55

Wygrana Arki Gdynia- 2.32

Powyżej 2.5 goli - 1.69

Obie drużyny strzelą gola - 1.59

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Katowice - Arka Gdynia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Arki Gdynia (kurs 2.32). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - GKS Katowice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Katowice - Arka Gdynia to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.88, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

GKS Katowice - Arka Gdynia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy GKS-em Katowice, a Arką Gdynia w ramach 17 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 2 grudnia o 15:00 na Stadionie GKS Katowice. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!