Getafe – Elche: typy, kursy, zapowiedź 20.05 | La Liga

Bartłomiej Cichecki

20 maja 2023

La Liga: Getafe

La Liga w sobotę gości nas kilkoma smacznymi meczami. Walką głównie o utrzymanie w lidze zajmuje się w tym sezonie Getafe. Nie wiele pozostało ze zespołu, który jeszcze dwa lata temu potrafił być niebezpieczny dla prawie każdego. Elche to rywal wymarzony dla gospodarzy do tego, by wygrać i dołożyć cegiełkę do utrzymania się w La Liga. Przewiduje się zacięty mecz, ale jeśli pewien napastnik Getafe odpali w tym meczu to nie będzie czego zbierać po Elche. Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Getafe – Elche!

Getafe – Elche: zapowiedź

Gospodarze zagrają w tym meczu o życie. Strefa spadkowa jest miejscem gdzie obecnie przebywają oba te kluby, ale tylko Getafe może jeszcze się utrzymać, mając jeden punkt straty do bezpiecznego miejsca. 

Elche w zasadzie od początku sezonu nie grało nic. Żegnają się z La Liga w zasadzie bez żadnego dobrego momentu. Stracone przez nich 64 gole to najwięcej w całej La Liga.

Elche i Getafe na stadionie Alfonso Pereza wygrywały w swojej historii dwukrotnie. Najczęściej pada w tej rywalizacji remis. 

 
 

Getafe - Elche: Typy bukmacherskie, kursy

2.68

MAYORAL STRZELI GOLA

betfan

Pachnie na kilometr dziewiątym golem wychowanka Królewskich. Od czasu do czasu strzela w domowych meczach Getafe i mam nadzieję, że dziś będzie tak samo. Elche o nic już nie gra, a Hiszpanowi zależy na grze w lepszym klubie w nowym sezonie.

Getafe - Elche: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Getafe kontra Elche w ramach 35. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Coliseum Alfonso Perez. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy