Pobierz aplikację betfan na telefon
Gerwyn Price – Brendan Dolan: Typy, kursy, zapowiedź 28.12 | PDC MŚ 2024
W 1/16 finału Mistrzostw Świata w darcie Gerwyn Price zmierzy się z Brendanem Dolanem. Wydaje się, że dla Walijczyka powinna być to dość łatwa przeprawa, jednak jak pokazał już turniej mamy w nim sporo niespodzianek i czy tutaj także możemy być świadkiem takowej? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Gerwyn Price – Brendan Dolan.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gerwyn Price – Brendan Dolan?
  2. Zapowiedź spotkania Gerwyn Price – Brendan Dolan
  3. Jakie są kursy na Gerwyn Price – Brendan Dolan?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gerwyn Price – Brendan Dolan?

Gerwyn Price – Brendan Dolan typy bukmacherskie

2.51

POWYŻEJ 5.5 SETÓW

betfan
Gerwyn Price bardzo dobrze rozpoczął tegoroczne Mistrzostwa Świata w darcie. W drugiej rundzie ograł Scutta i to w bardzo dobrym stylu. Średnia na poziomie 98% i bardzo dobrze rzucanie w TOP-a, czyli podwójną dwudziestkę pozwoliły Walijczykowi wygrać 3:0. Tutaj wydaje się, że zadanie będzie nieco bardziej trudne, jednak Price nie powinien mieć większych kłopotów, aby je wykonać. Dolan w 2 rundzie mierzył się z Mansellem i było bardzo blisko, aby został wyrzucony z Mistrzostw. Tam panowie zagrali 5 setów, a w ostatnim z nich grali na przewagi w legach i ostatecznie to Dolan wygrał 6:5 utrzymując aż 6 swoich liczników. Z pewnością tym pokazał klasę, a generalnie całe spotkanie stało na wysokim poziomie. Dolan zagrał średnio na 95 punktów i miał skuteczność na poziomie 38% na podwójnych. Tutaj właśnie skuteczność musi być jednak większa, jeżeli Dolan marzy o sprawieniu niespodzianki. Nie spodziewam się, aby była to łatwa przeprawa dla Price-a, choć powinna być zwycięska. Dolan jest w stanie spokojnie wygrać minimum 2 sety dlatego typuję powyżej 5.5 setów w meczu.

Gerwyn Price – Brendan Dolan kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gerwyna Price-a – 1.13
  • Wygrana Brendan Dolan – 5.50
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gerwyn Price – Brendan Dolan wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Walijczyk Gerwyn Price (kurs 1.13). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Brendan Dolan, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 5.50.

Gerwyn Price – Brendan Dolan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Gerwynem Pricem, a Brendanem Dolanem w ramach 1/16 finału, odbędzie się 28 grudnia o 20:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Gerwyn Price – Brendan Dolan przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!