Pobierz aplikację betfan na telefon
Genk – Anderlecht: Typy, kursy, zapowiedź 03.09
W niedzielę w hitowym starciu 6 kolejki belgijskiej Jupiler League zmierzy się drużyna Genk oraz Anderlecht. Pomimo, że po pięciu kolejkach to Anderlecht jest liderem to jednak drużyna gospodarzy Genk według bukmacherów jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Genk rozgrywało eliminacyjny mecz w pucharach w czwartek i być może jest to idealna okazja dla Anderlechtu, aby pokonać swojego rywala. Czy tak się stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Genk – Anderlecht. 

Genk – Anderlecht typy bukmacherskie

Drużyna Anderlechtu jak do tej pory świetnie spisuje się w belgijskiej Jupiler League. Co prawda w pierwszej kolejce przegrali z Royale Union SG, jednak po tej porażce notują serię 4 zwycięstw z rzędu. Nie ogrywali byle kogo, albowiem pokonali między innymi Antwerp, czy Charleroi. Genk natomiast w lidze nie zabłysnął, albowiem wywalczył 7 punktów w 4 spotkaniach. Oczywiście jest to też po części związane z występami w europejskich pucharach, jednak starcie z Anderlechtem do łatwych należeć nie będzie. Spodziewam się otwartego spotkania i choć pokusiłbym się o typ na brak porażki Anderlechtu to jednak wybiorę bezpieczniejszą opcję na BTTS w meczu, który został wyceniony w ofercie Betfan na 1.57.

1.57

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Genk - Anderlecht kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Genk - Anderlecht wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Genk (kurs 1.92). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Anderlecht, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Genk - Anderlecht to może liczyć na kurs 3.75. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.62, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.21.

Genk - Anderlecht GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Genk, a Anderlechtem w ramach 6 kolejki belgijskiej Jupiler League, odbędzie się 3 września o 18:30 na Cegeka Arena w Genk. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na stacjach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!