Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B: Typy, kursy, zakłady 13.05 | 1. liga

Wojciech Sikora

13 maja 2024

Miedź Legnica
Jeszcze trzy kolejki pozostały drużynom 1. ligi, by móc powalczyć o awans bądź utrzymanie na kolejny sezon. Miedź Legnica, w jedynym spotkaniu tego dnia, podejmie na swoim stadionie ekipę Podbeskidzie B-B. Praktycznie bez szans są goście w kontekście utrzymania na kolejny sezon, tracąc aż osiem punktów przed rozstrzygnięciem trzech ostatnich kolejek. Czy dziś ponownie okażą się gorsi od rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B?
  2. Zapowiedź meczu Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B.
  3. Jakie są kursy na mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B?

Miedź Legnica – Podbeskidzie B-B: typy bukmacherskie

Wiele spodziewano się po Miedzi Legnica, która w rundzie jesiennej pokazywała się ze znakomitej strony. Wtedy znajdowali się w czołówce tabeli. Obecnie jednak grają od kilkunastu kolejek w kratkę, co sprawia, że są już bez szans na awans i pozostaną do końca sezonu w środku tabeli.

1.91

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Po drugiej stronie również zobaczymy drużynę, która już nic nie wskóra swoimi wynikami. Podbeskidzie musi się niestety pogodzić ze spadkiem do niższej ligi, bowiem nawet jeśli wygrają trzy ostatnie kolejki, to wciąż muszą liczyć, że pozostałe drużyny się potkną w każdym spotkaniu, Tutaj nie spodziewam się więc zbyt wielu goli, dlatego typuję poniżej 2.5 trafienia.

Miedź Legnica - Podbeskidzie B-B: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Miedź Legnica - 1.81
  • Remis - 3.65
  • Wygrana Podbeskidzie B-B - 4.10
  • Powyżej 2.5 goli - 1.83
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.77
W tym zestawieniu eksperci widzą sporego faworyta po stronie Miedź Legnica, na których to obecny kursy wynosi 1.81. Tym samym nieznacznym underdogiem będzie Podbeskidzie B-B, których szanse wyceniane są przelicznikiem 4.10. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 3.65.

Miedź Legnica - Podbeskidzie B-B: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Miedź Legnica z Podbeskidzie B-B, w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 13 maja o 18:00 na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy