Pobierz aplikację betfan na telefon
Gdzie oglądać mecze Bayeru Leverkusen?

Bayer Leverkusen to rewelacja sezonu. Aptekarze są liderami ligi niemieckiej i wygrywają mecz za meczem. Xabi Alonso stworzył prawdziwego potwora, który wciąż pozostaje niepokonany. Sprawdź gdzie oglądać mecze Bayeru Leverkusen.

kod promocyjny BETFAN

Gdzie oglądać mecze Bayeru Leverkusen?

Bayer Leverkusen to bez wątpienia największe zaskoczenie sezonu 2023/2024. Aptekarze grają znakomicie i są jedyną niepokonaną drużyną w TOP 5 lig. Zajmują pierwsze miejsce w Bundeslidze i mają realne szanse na mistrzostwo. Podopieczni Xabiego Alonso prezentują ofensywny styl gry i zazwyczaj wysoko pokonują swoich rywali. Bayer strzela średnio prawie trzy gole na mecz, a jego grę ogląda się z niezwykłą przyjemnością.

Gdzie oglądać mecze Bayer Leverkusen? W BETFAN TV i Viaplay. Pakiet total w Viaplay kosztuje 55 złotych miesięcznie. Znakomitą alternatywą jest więc BETFAN TV. Większość transmisji jest darmowych, ale za Bundesligę trzeba zapłacić. Aby obejrzeć mecze Bayeru Leverkusen wystarczy zagrać kupon w BETFAN, a jego minimalna stawka to jedynie 2 złote. Po jego zagraniu otrzymasz dostęp nie tylko do meczów ligowych Bayeru Leverkusen, ale i całej Bundesligi. Zagranie kuponu zapewnia dostęp do transmisji na cały dzień. W BETFAN TV daje Ci zatem możliwość nie tylko najtańszego oglądania Bayeru Leverkusen i całej Bundesligi, ale jednocześnie możesz trafić kupon i zgarnąć dodatkowe pieniądze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!