Freiburg – Schalke: Typy, kursy, zapowiedź | 23.04 Bundesliga

Wojciech Sikora

22 kwietnia 2023

Freiburg

Pora na ostatni dzień zmagań w ramach 29. kolejki niemieckiej Bundesligii. Freiburg w jednym z trzech spotkań tego dnia zmierzy się zna swoim boisku z Schalke. Goście ostatnim czasem bardzo poprawili swoją grę i wyniki, a to wszystko po to, by powalczyć jeszcze o utrzymanie w tym sezonie. Przed nimi jednak jeszcze długa droga, a dziś bardzo ciężkie zadanie. Kto wyjdzie z tego spotkania zwycięsko? Zapraszam na zapowiedź meczu Freiburg – Schalke.

Freiburg – Schalke: zapowiedź meczu

Freiburg wciąż jest w grze o Ligę Mistrzów, choć obecnie znajdują się dopiero na piątej pozycji. W zasięgu mają jednak RB Lipsk i Union Berlin, więc jeśli tylko utrzymają dobrą formę, będą w stanie rywalizować do samego końca z tymi ekipami. Dziś przed nimi staje Schalke, które mimo swojej obecności w strefie spadkowej, ostatnim czasem radzi sobie świetnie. Po dwóch porażkach potrafili w ubiegłym meczu wygrać aż 5:2  na swoim boisku z Herthą Berlin i jeśli tylko dziś zagrają tak samo, mogą wrócić z punktami.

 

Freiburg - Schalke: typ

Na swoim boisku Schalke nie poradziło sobie z tym rywalem i przegrali 0:2. Wtedy była to jednak zupełnie inna drużyna, która dziś ma wiele większe szanse na powodzenie, mimo grania w roli gościa. Freiburg to jednak bardzo wymagająca drużyna, która w ostatnim czasie przegrał tylko z Bayernem Monachium. Tym razem spodziewam się ofensywnej gry obu ekip i co najmniej trzech goli, bowiem każda z tych drużyn potrzebuje kompletu punktów.

2.00

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Freiburg - Schalke: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 29. kolejki, pomiędzy Freiburg a Schalke, odbędzie się 23 kwietnia o 15:30 na Europa-Park Stadion w Feriburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy