Fenerbahce – Maribor: Typy, kursy, zapowiedź 10.08 | el. LKE

Adrian Krawczyk

09 sierpnia 2023

Fenerbahce - Maribor: Typy, kursy, zapowiedź 10.08 | el. LKE
Lokalnych kibiców w Stambule we wtorek czeka bardzo ważne spotkanie, albowiem Fenerbahce podejmie na własnym stadionie Maribor. Będzie to pierwsze spotkanie dwumeczu 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Oczywiście zespół z Turcji będzie chciał osiągnąć jak najbardziej korzystny rezultat przed własną publicznością dlatego ich wygrana wysokim wynikiem nikogo by nie zdziwiła. Czy jednak Fenerbahce tak łatwo rozbije Maribor? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Fenerbahce – Maribor.

Fenerbahce – Maribor typy bukmacherskie

W czwartek w Istambule dojdzie do starcia w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, w którym zmierzy się Fenerbahce oraz Maribor. Oczywiście zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Turecka. Jednak moim zdaniem drużyna Mariboru jest nieco za bardzo skreślana przez bukmacherów w swoich notowaniach. Oczywiście to nie ta sama półka co Fenerbahce, a dodatkowo wygrana w poprzedniej rundzie dopiero po dogrywce z luksemburskim Differdange nie wskazuje na super formę. Ja jednak wierzę, że Maribor się postawi i przypomni sobie swoje dobre lata gry w europejskich pucharach. Nie chcę skreślać ich jeszcze przed pierwszym spotkaniem choć niewątpliwie będą mieli ciężko. Typuję BTTS w meczu, czyli że obie drużyny zdobędą gola po dobrym kursie 1.91 w ofercie bukmachera Betfan.

1.91

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Fenerbahce - Maribor kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przygotowali w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Fenerbahce, a Mariborem. Faworytem spotkania jest turecka drużyna Fenerbahce (kurs 1.37). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Maribor, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 7.40. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Fenerbahce - Maribor może liczyć na kurs 5.00. My sprawdzamy także kursy na ilość bramek w tym meczu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy zajdziemy mnożnik 2.20, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na niższym poziomie, albowiem 1.62.

Fenerbahce - Maribor GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowymecz pomiędzy Fenerbahce, a Mariborem w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 10 sierpnia o 20:00 na stadionie Sukuru Saracoglu w Stambule. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy