FC Porto – Benfica: Typy, kursy, zakłady 03.03

Adrian Krawczyk

03 marca 2024

FC Porto

W niedzielę w 24. kolejce portugalskiej Ligi FC Porto podejmie na własnym obiekcie obecnego lidera, czyli drużynę Benfici Lizbona. Z pewnością spotkanie zapowiada się na niezwykle wyrównane, a Porto jeżeli byłoby w stanie wygrać ma jeszcze szansę na mistrzowski tytuł. Czy uda im się zbliżyć do Benfiki? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na FC Porto – Benfica.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FC Porto – Benfica?
  2. Zapowiedź meczu FC Porto – Benfica
  3. Jakie są kursy na mecz FC Porto – Benfica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FC Porto – Benfica?

FC Porto – Benfica typy bukmacherskie

1.63

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

W portugalskiej lidze o mistrzowski tytuł walczą niewątpliwie 3 najlepsze drużyny od kilku sezonów. Chodzi tutaj o Benficę, Sporting oraz Porto. Wydawało się przed sezonem, że Porto ma największe szanse na mistrzowski tytuł, jednak na ten moment plasują się na 3 lokacie. Spotkanie z Benficą może mieć jednak kluczowy moment w walce o mistrzowski tytuł, albowiem jeżeli Benfica dałaby radę wygrać za 3 punkty to tak naprawdę wyrzuciłaby już Porto z możliwości sięgnięcia po tytuł. Ciężko wskazać, kto wygra to spotkanie, dlatego typuję BTTS w meczu po kursie 1.63.

 

FC Porto - Benfica kursy bukmacherskie

  • Wygrana FC Porto – 2.36
  • Remis – 3.35
  • Wygrana Benfica – 2.78
  • Powyżej 2.5 goli – 1.77
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.63

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie FC Porto - Benfica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Porto (kurs 2.36). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Benfica, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.78. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu FC Porto - Benfica to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.77, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.94.

FC Porto - Benfica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Porto, a Benficą w ramach 24. kolejki portugalskiej Liga Portugal, odbędzie się 3 marca o 21:30 na Estadio do Dragao w Porto. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu FC Porto - Benfica można oglądać w telewizji Eleven Sports 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy