Faze Clan – Team Spirit: Typy, kursy, zakłady 11.02 | finał IEM Katowice 2024

Adrian Krawczyk

11 lutego 2024

Esport, Cs:go

Już dziś czeka nas wielki finał IEM Katowice 2024. FaZe Clan zmierzy się w nim z Team Spirit. Jeżeli spojrzelibyśmy w notowania analityków przed turniejem to oczywiście FaZe i Team Spirit byli pretendentami do najlepszej trójki i jak widać te przewidywania się sprawdziły. Odpadł tylko główny faworyt, czyli Team Vitality, ale na dość wczesnej fazie turnieju. Tutaj zmierzą się niewątpliwie dwie najlepsze ekipy całego turnieju w Polsce, ale która z nich okaże się lepsza w ostatecznym rozrachunku? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Faze Clan – Team Spirit.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Faze Clan – Team Spirit?
  2. Zapowiedź meczu Faze Clan – Team Spirit
  3. Jakie są kursy na mecz Faze Clan – Team Spirit?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Faze Clan – Team Spirit?

Faze Clan – Team Spirit typy bukmacherskie

2.24

TEAM SPIRIT WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5 MAPY

betfan

Wczoraj w półfinałach tak jak się spodziewałem – obie ekipy wygrały swoje mecze 2:0. Z pewnością zarówno FaZe Clan, jak i Team Spirit to zdecydowanie najlepiej prezentujące się ekipy podczas tegorocznego IEM-a w Katowicach. Choć wydaje się, że to FaZe Clan miało cięższe zadanie wczoraj to i tak pewnie ograli 2:0 Mouz. Wygrali pewnie aż 13:3 Nuke i dokończyli dzieła wygrywając na Ancient 13:11. Team Spirit natomiast w piekielnie mocnym stylu rozprawił się z FALCONS i choć od razu uważałem, że będzie to jednostronne spotkanie to mimo wszystko był to nokaut w wykonaniu Spirit. Wygrali 13:8 na Anubis i 13:3 na Ancient. Finał natomiast będzie rządził się swoimi prawami, a dodatkowo zostanie rozegrany na BO5. Moim zdaniem Team Spirit, jeżeli zagra tak jak w poprzednich rundach wygra to spotkanie. Oczywiście w finale dzieją się różne rzeczy, ale tutaj mimo wszystko Spirit powinno wygrać, a co więcej dokładam handicap -1.5 mapy po kursie 2.24.

Faze Clan – Team Spirit kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy FaZe Clan, a Team Spirit. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna Team Spirit (kurs 1.57). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna FaZe Clan, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.42. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 4.5 mapy to kurs 2.51, natomiast poniżej 4.5 mapy to współczynnik 1.49.

Faze Clan – Team Spirit GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz finału Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy FaZe Clan, a Team Spirit rozgrywany dnia 11. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy