FaZe Clan – Natus Vincere: Typy, kursy, zakłady 31.03 | PGL Major Kopenhaga 2024

Adrian Krawczyk

31 marca 2024

Esport, Cs:go
W hitowym niedzielnym finałowym spotkaniu PGL Major Kopenhaga 2024 FaZe Clan zmierzy się z Natus Vincere. Tak jak już wczoraj wspominałem to właśnie ktoś z pary FaZe – Team Vitality powinien być kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu i tak też analitycy wycenili w swoich notowaniach. Czy FaZe wytrzyma presję i sięgnie po wielki sukces? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na FaZe Clan – Natus Vincere. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FaZe Clan – Natus Vincere?
  2. Zapowiedź meczu FaZe Clan – Natus Vincere
  3. Jakie są kursy na mecz FaZe Clan – Natus Vincere?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FaZe Clan – Natus Vincere?

FaZe Clan – Natus Vincere typy bukmacherskie

1.50

WYGRANA FAZE

betfan
FaZe toczyło wczoraj zacięty bój z Team Vitality. Z pewnością zwycięstwo 2:1 ze swoim wczorajszym przeciwnikiem mocno ich podbudowało. Jeżeli wygrają dzisiejszy finał niewątpliwie można mówić, że jest to najlepsza ekipa w ostatnim czasie, albowiem nie tak dawno grali także w finale IEM-a w Katowicach. Tam przegrali z Team Spirit i z pewnością teraz będą w końcu chcieli sięgnąć po wygraną. Z pewnością mają szansę, albowiem wydaje się, że są lepszą ekipą od Natus Vincere.
Oczywiście w finale będzie miało wielkie znacznie po prostu forma dnia, a dodatkowo finału rządzą się swoimi prawami. Pomimo tego FaZe pokazuje w tym sezonie, że jest ekipą świetną i bardzo kompletną, a wydaje mi się, że Natus Vincere w finale zabraknie jednak umiejętności. Typuję wygraną FaZe Clan po kursie 1.50.

FaZe Clan – Natus Vincere kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy FaZe Clan, a Natus Vincere. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FaZe Clan (kurs 1.50). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Natus Vincere, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.40.

FaZe Clan – Natus VincereGDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy FaZe Clan, a Natus Vincere rozgrywany dnia 31. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy