Pobierz aplikację betfan na telefon
FALCONS – ENCE: Typy, kursy, zakłady 09.02 | IEM Katowice 2024
Już dziś czeka nas hitowe starcie pomiędzy FALCONS, a ENCE. Będzie to starcie ćwierćfinału IEM Katowice 2024. Dla ENCE to wielka szansa, aby zameldować się w najlepszej czwórce, choć turniej zaczynali od kwalifikacji i nikt nie dawał ich dużych szans przed startem turnieju. Czy będą w stanie wygrać to spotkanie i sprawić wielki sukces? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na FALCONS – ENCE.
 
Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną okazję – możliwość zgarnięcia 300 zł, jeśli ENCE wygra przynajmniej jedną mapę w meczu z FALCONS!300 zł jeśli ENCE wygra mapę w meczu z Falcons

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz FALCONS – ENCE?
  2. Zapowiedź meczu FALCONS – ENCE
  3. Jakie są kursy na mecz FALCONS – ENCE?
  4. Gdzie obejrzeć mecz FALCONS – ENCE?

FALCONS – ENCE typy bukmacherskie

2.07

WYGRANA ENCE

betfan

ENCE do półfinału IEM Katowice 2024 mogło awansować bezpośrednio po meczu z MOUZ. Tam jednak spotkanie nie ułożyło się po ich myśli i choć mieli szansę na 1:1 w meczu to zabrakło zimnej krwi i przegrali 0:2. To i tak dało im awans do play-off, jednak muszą zagrać spotkanie ćwierćfinałowe, gdzie ich rywalem będzie drużyna FALCONS. Drużyna ta w drodze do Play-off wyeliminowała choćby polskie Rebels, choć tam polski zespół wygrał mapę, a z pewnością porównując Rebeles i ENCE to drużyna ENCE jest o półkę wyżej. Wydaje się, że tutaj obie drużyny mają takie same szanse. Mogę zadecydować detale, jak choćby to że Polscy zawodnicy zagrają przed własną publicznością. Liczymy znowu na błysk choćby Hadesa. Podczas IEM to ENCE odgrywało większych rywali od FALCONS i to z pewnością „ekipa Polaków” miała trudniejsze zadanie, aby znaleźć się właśnie w ten fazie. Szanse są duże, wystarczy dobre zgranie, czytanie gry i błysk poszczególnych zawodników, czyli to co już widzieliśmy podczas tego turnieju. Liczę, że to nie będzie koniec pięknej przygody ENCE dlatego typuję ich wygraną w tym spotkaniu.

FALCONS – ENCE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a FALCONS. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FALCONS (kurs 1.76). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.07. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 1.88, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.86.

FALCONS – ENCE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy ENCE, a FALCONS rozgrywany dnia 9. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!