F1: GP Singapuru 2023: transmisja i harmonogram. Gdzie obejrzeć?

Patryk Śliwiński

12 września 2023

Alfa Romeo

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Singapuru. Podczas tego weekendu nie będzie sprintu. Synoptycy spodziewają się szans na opady deszczu w sobotę i niedzielę. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP Singapuru – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Marina Bay. Podczas zmagań w Singapurze, nie będzie sprintu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig.

Harmonogram GP Singapuru:

Piątek 15.09
11:30 – 1. trening
15:00 – 2. trening

Sobota 16.09
11:30 – 3. trening
15:00 – kwalifikacje

Niedziela 17.09
14:00 – wyścig

F1: GP Singapuru – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy