F1: GP Meksyku 2023 – transmisja i harmonogram

Patryk Śliwiński

27 października 2023

F1 GP Meksyku

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Meksyku . Podczas tego weekendu ten weekend nie będzie odbywać się sprint. Synoptycy nie zapowiadają opadów. Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP Meksyku 2023 – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze w Mexico City. Zmagania w Meksyku odbędą się zgodnie z harmonogramem tradycyjnego weekendu wyścigowego, ale z racji różnic czasowych, warto zapoznać się z dokładną godziną rozpoczęcia sesji. Oznacza to, że w piątek odbędzie się pierwszy trening, w sobotę dwa trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig o GP Meksyku.

Harmonogram GP Meksyku 2023 – o której godzinie oglądać:

Piątek 27.10
20:30 – 1. trening

Sobota 28.10
00:00 – 2. trening
19:30 – 3. trening
23:00 – kwalifikacje

Niedziela 29.10
21:00 – wyścig

F1: GP Meksyku 2023 – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy