F1: GP Holandii 2023: transmisja i harmonogram. Gdzie oglądać?

Patryk Śliwiński

23 sierpnia 2023

Max Verstappen

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Holandii. Podczas tego weekendu nie będzie sprintu. Synoptycy spodziewają się deszczu przez cały weekend. Gdzie śledzić zmagania na torze Zandvoort? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

F1: GP Holandii 2023: transmisja i harmonogram. Gdzie oglądać?

F1: GP Holandii – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Zandvoort. Podczas zmagań w Holandii, nie będzie sprintu. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Holandii 2023.

Harmonogram GP Holandii:

Piątek 25.08
12:30 – 1. trening
16:00 – 2. trening

Sobota 26.08
11:30 – 3. trening
15:00 – kwalifikacje

Niedziela 27.08
15:00 – wyścig

F1: GP Holandii – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza.

PLAN TRANSMISJI GP Holandii

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy