Pobierz aplikację betfan na telefon
F1: GP Arabii Saudyjskiej 2023 – transmisja i harmonogram

W piątek kierowcy F1 rozpoczną rywalizacje o GP Arabii Saudyjskiej. Podczas tego weekendu nie będzie odbywać się sprint kwalifikacyjny, a synoptycy nie spodziewają się deszczu. Gdzie śledzić zmagania na torze Jeddah? Sprawdź harmonogram zawodów oraz informacje o transmisji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

F1: GP Arabii Saudyjskiej – HARMONOGRAM

W ten weekend kierowcy F1 będą rywalizować na torze Jeddah. Zmagania w Arabii Saudyjskiej będą rozgrywane w ramach tradycyjnego formatu, a więc nie będzie sprintu wyścigowego. Oznacza to, że w piątek odbędą się dwa treningi, w sobotę trening i kwalifikacje, a w niedzielę wyścig. Zapoznaj się z zapowiedzią GP Arabii Saudyjskiej, gdzie znajdziesz informacje o torze, oponach, pogodzie oraz typy na poszczególne sesje.

Harmonogram GP Bahrajnu:

Piątek 17.03
14:30 – 1. trening
18:00 – 2. trening

Sobota 18.03
14:30 – 3. trening
18:00 – kwalifikacje

Niedziela 19.03
18:00 – wyścig

F1: GP Arabii Saudyjskiej – TRANSMISJA. GDZIE OGLĄDAĆ?

Wszystkie wydarzenia związane z Formułą 1 można obejrzeć na Viaplay. Alternatywą jest także F1 TV, które oferuje szereg dodatkowych materiałów, ale brak w nim polskiego komentarza. Pojedyncze wyścigi mają być transmitowane na Polsacie, ale nie należy do nich rywalizacja o GP Arabii Saudyjskiej.

PLAN TRANSMISJI GP Arabii Saudyjskiej

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!