Estonia – Szwecja: Typy, kursy, zapowiedź 09.09 | el. ME

Adrian Krawczyk

08 września 2023

Szwecja, typy
W sobotę w Tallinnie Estonia zmierzy się na własnym obiekcie z reprezentacją Szwecji. Będzie to spotkanie w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024. Oczywiście w notowaniach to zdecydowanie Szwedzi są kandydatem do wygrania tego spotkania i z pewnością jeżeli Szwecja chce awansować na Euro musi wywieźć z Estonii 3 punkty. Czy Szwecja wróci na dobre tory i wygra z Estonią, inkasując 3 punkty do tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Estonia – Szwecja.

Estonia – Szwecja typy bukmacherskie

Estonia, jak i Szwecja grają w grupie F. Grupa jest prostsza, albowiem posiada 5 zespołów, jednak aż 3 są z klasowej półki. Przez to grupa stała się naprawdę zacięta przez co Szwedzi po 3 rozegranych spotkaniach mają zaledwie 3 punkty na swoim koncie i do pierwszej Austrii tracą na przykład już 10 punktów (Austria rozegrała mecz więcej). Stąd też mecz z Estonią reprezentanci Szwecji muszą wygrać, albowiem utrata punktów w tym spotkaniu bardzo oddali ich od dwóch pierwszych premiowanych miejsc. Wygrali oni tylko z Azerbejdżanem, natomiast ulegli aż 0:3 Belgii oraz 0:2 Austrii. Spodziewam się, że Szwecja będzie mieć kontrolę nad meczem i spokojnie ogra reprezentację Estonii. Typuję że Szwecja zdobędzie powyżej 1.5 gola w tym spotkaniu po kursie 1.55 w ofercie bukmachera Betfan.

1.55

SZWECJA + 1.5 GOLA

betfan

Estonia - Szwecja kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Estonia - Szwecja wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Szwecji (kurs 1.36). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Estonia, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Estonia - Szwecja to może liczyć na kurs 4.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.78, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.00.

Estonia - Szwecja GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Estonią, a Szwecją w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 9 września o 18:00 na A. Le Coq Arena w Tallinnie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na polskich kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy