Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – PaiN: Typy, kursy, zakłady 18.03 | Major Kopenhaga 2024

W poniedziałkowym meczu eliminacji do Majora w Kopenhadze ENCE zmierzy się z PaiN. Z pewnością dla polskiej ekipy będzie to bardzo ważne starcie, albowiem w pierwszym dniu eliminacji przegrali jedno spotkanie, a w drugim okazali się lepsi, dzięki świetnej pogoni za swoimi rywalami. Czy teraz ENCE będzie w stanie dopisać kolejne zwycięstwo? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – PaiN.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – PaiN?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – PaiN
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – PaiN?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – PaiN?

ENCE – PaiN typy bukmacherskie

1.88

HADES +15.5 ELIMINACJI

betfan

Niewątpliwie drużyna ENCE nadal zachowuje duże szanse na awans do głównego turnieju PGL Major Kopenhaga. Warunek jest prosty – wygrać jak najwięcej spotkań, a właśnie dziś wieczorem zagrają bardzo ważne starcie z PaIN. Z pewnością to drużyna ENCE jest nieco lepszą ekipą, jednak te eliminacje pokazały już, że jest na nich sporo niespodzianek i z pewnością również drużyna PaIN może takową sprawić w dzisiejszym spotkaniu. W niedzielę PaIN podobnie jak ENCE wygrało jedno spotkanie i przegrało jedno spotkanie. Zwycięstwo odnieśli nad ekipą Apeks, które było dość niespodziewane, a potem ulegli Eternal Fire.

Ence natomiast powinno wygrać pierwszy mecz, jednak tam nie dali rady Imperial w dogrywce. W drugim spotkaniu natomiast z jednej strony mogą mówić o sporym szczęściu, ale i o swojej sile, albowiem pomimo, że przegrywali już 7-12 i udało im się doprowadzić do dogrywki i wygrać 16:12 z KOI, a więc polska ekipa wygrała z rzędu aż 9 rund! Wydaje się, że taki comeback może dać kopa ENCE na kolejne spotkania i mam nadzieję, że dzisiaj to wykorzystają i pokażą, że są ekipą znacznie lepszą. Typuję tutaj eliminacje, a mianowicie powyżej 15.5 eliminacji Hadesa. Polski zawodnik właśnie wczoraj pociągnął zespół do wygranej i dodatkowo pokrywał tę linię we wczorajszych meczach. Oczywiście kończyły się one dogrywkami, ale mimo wszystko wydaje mi się, że i dzisiaj może spokojnie to osiągnąć.

ENCE – PaiN kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a PaIN. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna ENCE (kurs 1.41). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna PaiN, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.77.

ENCE – PaiN GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy ENCE, a PaiN rozgrywany dnia 18. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!