ENCE – MOUZ: Typy, kursy, zakłady 06.02 | IEM Katowice 2024

Adrian Krawczyk

06 lutego 2024

ENCE, Esport, typy

Drużyna ENCE jak na razie wszystkich zaskakuje podczas turnieju IEM Katowice. Wczoraj znów wygrali z G2 Esports i dzięki temu są już pewni występu w katowickim Spodku w fazie Play-Off. Z pewnością to gigantyczny sukces biorąc pod uwagę to, że w turnieju występuje tylko świetnych drużyn. Teraz mogą zagrać bezpośrednio o półfinał z MOUZ. Czy uda im się wygrać i awnasować do najlepszej czwórki? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – MOUZ.

IEM Katowice 2024: Typy, kursy, zakłady, transmisja
W Betfan możesz skorzystać także ze specjalnej promki na IEM Katowice 2024. Codziennie do odebrania jest freebet 19 zł, a wystarczy spełnić kilka prostych kroków, a w tym obstawiać między innymi zmagania w Esporcie. Sprawdź szczegóły Codziennych freebetów na IEM w Betfan.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – MOUZ?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – MOUZ
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – MOUZ?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – MOUZ?

ENCE – MOUZ typy bukmacherskie

2.07

WYGRANA ENCE

betfan

Drużyna ENCE staje przed wielką szansą awansowania nawet do półfinału IEM Katowice 2024. Aby tak się stało będą musieli we wtorek pokonać MOUZ. Dzięki temu ENCE nie musiałoby rozgrywać jednego spotkania więcej w drodze do półfinału w fazie Play-Off, albowiem zwycięzca grup ma zagwarantowany bezpośrednio półfinał. Oczywiście nawet, jeżeli ENCE ulegnie MOUZ to i tak samo wejście i wyjście z fazy grupowej IEM Katowice 2024 będzie wielkim sukcesem. Z pewnością można powiedzieć, że ENCE jest świetną drużyną, albowiem w każdym spotkaniu każdy z zawodników potrafił zrobić różnicę i pociągnąć swój zespół do wygranej. Liczymy, że tak też będzie w spotkaniu z MOUZ. Jeżeli ENCE znów zagra na tak świetnym poziomie co jest bardzo możliwe wygra to spotkanie i zapewni sobie awans do półfinału. Oczywiście presja tego spotkania będzie nieco większa, ale liczę, że doświadczeni zawodnicy ją wytrzymają i pokażą znów fenomenalną grę.

ENCE – MOUZ kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a MOUZ. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna MOUZ (kurs 1.76). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.07. Dodatkowo warto sprawdzić kursy na ilość map w tym spotkaniu – ponad 2.5 mapy to kurs 1.88, natomiast poniżej 2.5 mapy to współczynnik 1.86.

ENCE – MOUZ GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz Intel Extreme Masters w Katowicach pomiędzy ENCE, a MOUZ rozgrywany dnia 6. lutego 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy