Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – Imperial: Typy, kursy, zakłady 17.03 | Major Kopenhaga

W niedzielę w meczu kwalifikacji do PGL Major Kopenhaga 2024 Ence rozpocznie swoją przygodę po kwalifikacje do głównego turnieju. Ich pierwszym rywalem będzie Imperial, a więc ekipa jak najbardziej w ich zasięgu. Z pewnością dobrze byłoby rozpocząć od zwycięstwa, ale czy to się uda ENCE? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – Imperial.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – Imperial?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – Imperial
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – Imperial?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – Imperial?

ENCE – Imperial typy bukmacherskie

1.65

WYGRANA ENCE

betfan

Drużyna ENCE podczas IEM Katowice pokazała swoją klasę. Choć jest to niejako świeża drużyna to pomimo, że zawodnicy grali ze sobą w 9INE muszą na nowo się zgrywać. Jak pokazał turniej w Polsce wyszło to bardzo dobrze i tam pokazali się ze świetnej strony dochodząc do ćwierćfinału. Teraz oczywiście będzie o wiele ciężej, albowiem już same kwalifikacje będą dość trudne, ale z pewnością polska ekipa jest w stanie awansować. Ich pierwszym rywalem będzie Imperial, czyli wydaje się, że drużyna słabsza od ENCE. Zagramy tutaj jednak do jednej wygranej mapy, a więc niewątpliwie trzeba od startu dobrze wejść w spotkanie. Mimo to ENCE ma świetnych polskich zawodników, którzy jeżeli trafią dobry dzień to powinni sobie bez większych kłopotów poradzić z Imperial. Stawiam na wygraną ENCE po kursie 1.65 w Betfan. Szanse na awans do głównego turnieju przez zespół ENCE z pewnością są duże, ale właśnie takie spotkania jak to z drużyną Imperial będzie bardzo ważne, albowiem umiejętnościami są to zbliżone ekipy, więc w takich spotkaniach obowiązkowo trzeba wygrywać, aby potem nie potrzeba było sprawiać niespodzianek ogrywając silniejsze ekipy od siebie.

ENCE – Imperial kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a Imperial. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna ENCE (kurs 1.65). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Imperial, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.35.

ENCE – Imperial GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy ENCE, a Imperial rozgrywany dnia 17. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!