Pobierz aplikację betfan na telefon
ENCE – FURIA: Typy, kursy, zakłady 19.03 | Major Kopenhaga 2024

Po wczorajszej przegranej ENCE nie ma już marginesu błędu. Aby dostać się do głównej fazy Majora w Kopenhadze polska ekipa musi wygrać wszystkie spotkania, a to zadanie z pewnością łatwe nie będzie, albowiem dzisiaj zmierzą się z FURIĄ, która ma nieco większe szanse na wygranie w tym meczu. Czy ENCE stać na niespodziankę w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ENCE – FURIA.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ENCE – FURIA?
  2. Zapowiedź meczu ENCE – FURIA
  3. Jakie są kursy na mecz ENCE – FURIA?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ENCE – FURIA?

ENCE – FURIA typy bukmacherskie

1.85

KYLAR +30.5 ELIMINACJI

betfan

Z pewnością, jeżeli ENCE marzy o awansie do Majora w Kopenhadze musi dzisiejsze spotkanie wygrać i przede wszystkim zagrać znacznie lepiej niż miało to miejsce wczoraj w meczu z PaiN. Tam przegrali bardzo wysoko 3:13 i choć na początku spotkania wydawało się, że będzie to wyrównany pojedynek to mimo wszystko biguzera z 23 eliminacjami pokazał, że miał po prostu wczoraj swój dzień i potrafił wygrywać pojedynki 2 na 1 czy nawet 3 na 1. To pogrzebało ENCE, albowiem jeżeli spojrzymy w statystyki ENCE to tylko Kylar był w stanie nawiązać walkę z 14. eliminacjami. Dycha i Hades przeszli obok tego spotkania, to nie był ewidentnie ich dzień i przez to też mieliśmy wynik taki, a nie inny.

Teraz jednak nowy dzień i nowe rozdanie, być może ENCE z roli underdoga będzie miało więcej do powiedzenia. Choć oczywiście wiadomo presja jest duża, albowiem porażka oznacza koniec turnieju, jednak tutaj zagramy już w formacie BO3, tym samym nie będzie to aż tak loteryjny mecz, a nawet przy przegraniu pierwszej mapy będzie czas na gonienie. Kylar widać, że dobrze czuje się w ostatnich spotkaniach co prezentują jego statystki. Dlatego ja typuję powyżej 30.5 eliminacji Kylara po kursie 1.85 w Betfan. Wczoraj miał ich 14 (1 mapa), z KOI 19 (1 mapa z dogrywką) oraz z Imperial 35 – jedna mapa z dogrywką. Z pewnością, jeżeli tutaj zobaczymy 2, a może nawet 3 mapy to jest on w stanie na spokojnie pokryć tę linię.

ENCE – FURIA kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy ENCE, a FURIA. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FURIA (kurs 1.64). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.18.

ENCE – FURIA GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz PGL Major Kopenhaga pomiędzy ENCE, a FURIA rozgrywany dnia 18. marca 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!