Pobierz aplikację betfan na telefon
Elisa Masters Espoo 2023: Typy, kursy, zapowiedź

W środę 29 listopada rozpocznie się kolejny Esportowy turniej CS:GO pod nazwą Elisa Masters Espoo 2023. Głównym kandydatem do zwycięstwa w nim jest drużyna MOUZ, jednak grożna również wydaje się, że będzie ENCE. Zespoły najpierw zmierzą się w grupie, a potem w bezpośrednich spotkaniach Play-Offów. Kto więc okaże się ostatecznie najlepszy? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju Elisa Masters Espoo 2023 oraz sprawdzenia typów na turniej.

Z naszego artykułu dowiesz się:

 1. Jakie są typy bukmacherskie na Elisa Masters Espoo 2023?
 2. Zapowiedź turnieju Elisa Masters Espoo 2023
 3. Jakie są kursy na turniej Elisa Masters Espoo 2023?
 4. Jakie drużyny wystąpią na turnieju Esportowym Elisa Masters Espoo 2023?

Elisa Masters Espoo 2023 typy bukmacherskie

2.00

COMPLEXITY W FINALE

betfan

Końcówka sezonu w świecie Esportu to bardzo wiele turniejów. Praktycznie gramy teraz co tydzień, a już teraz w Finlandii czeka nas Elisa Masters Espoo 2023, gdzie również zobaczymy kilka ciekawych pojedynków. Pierwsze co to pod uwagę biorę grupy – tutaj spoglądając na dwóch głównych faworytów, czyli ENCE oraz Mouz w moim odczuciu to ENCE ma łatwiejszą grupę. Powinni oni pewnie awansować z pierwszego miejsca, dzięki czemu zagrają ze słabszą ekipą z grupy B w półfinale. MOUZ natomiast przy jakimś słabszym dniu może przegrać z Complexity, przez to w półfinale może trafić na przykład na ENCE. Ja spróbuję takiego scenariusza i moim typem będzie, że Complexity zagra w finale Elisa Masters Espoo 2023 po kursie 2.00. Jeżeli wygrają grupę mogą trafić na naprawdę słabszego rywala w półfinale.

Elisa Masters Espoo 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie Esportowe Elisa Masters Espoo 2023. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować zwycięzce całego turnieju. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 3.50 jest MOUZ, na drugim miejscu uplasowana została drużyna ENCE (kurs 3.75), kolejno Complexity Gaming (kurs 4.00) oraz Furia Esports (kurs 7.00). Nieco mniejsze szanse daje się drużynom Apeks (kurs 10.00), GamerLegion (kurs 13.00) czy Fnatic (kurs 17.00).

Elisa Masters Espoo 2023 zapowiedź

W środę w Finlandii wystartuje turniej Elisa Masters Espoo 2023. Główną nagrodą dla zwycięzcy będzie 100,000 dolarów. W turnieju zobaczymy 8 zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy – A oraz B. Po dwie najlepsze drużyny wejdą do Play-Offów, gdzie zmierzą się od razu w półfinałach. Półfinały zostaną rozegrane w systemie BO3, natomiast finał w systemie BO5. Największe szanse na wygraną ma MOUZ, a czy uda im się tego dokonać przekonamy się już w ciągu kilku najbliższych dni.

Elisa Masters Espoo 2023 kto zagra?

W turnieju Elisa Masters Espoo 2023 weźmie udział łącznie 8 drużyn, które będą zestawione w dwóch grupach po 4 zespoły. Po dwie najlepsze ekipy przejdą do kolejnej fazy, a w turnieju wezmą udział takie drużyny jak:

 • Fnatic
 • ENCE
 • HAVU
 • GamerLegion
 • MOUZ
 • Complexity Gaming
 • FURIA
 • Apeks
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!