Pobierz aplikację betfan na telefon
Elina Svitolina – Marketa Vondrousova: typy, kursy, gdzie oglądać | 13.07 Wimbledon
Elina Svitolina jest bez wątpienia największą niespodzianką tego turnieju, a jej zwycięstwo nad Igą Świątek, może uznać za jedno z najważniejszych w karierze. Od powrotu Ukrainka prezentuje naprawdę znakomitą formę i bardzi szybko przebiła się z powrotem do czołówki. W osiągnieciu jej największego szlemowego sukcesu staje dziś Marketa Vondrousova. Która z pań zadebiutuje w finale Wimbledonu? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Elina Svitolina – Marketa Vondrousova.

Elina Svitolina – Marketa Vondrousova: Zapowiedź

Ukrainka niedawno wróciła na korty, po przerwie w trakcie której urodziła dziecko. Szybko jednak zajął jej powrót do świetnej dyspozycji, bowiem wygrała turniej w Strasbourgu, czy osiągnęła ćwierćfinał w Roland Garrosie. Również na Wimbledonie błyszczy i pokazuje prawdziwą zaciętość na korcie, walcząc do ostatniej piłki. Poza mocnym serwisowym cechuje się szerokim wachlarzem uderzeń. Świetna dyspozycja pozwoliła jej w poprzednim starciu wyjść zwycięską z Igą Świaek.
Przed nią szansa na pierwszy finał szlema, ale by tego dokonać musi przejść jeszcze jedną zawodniczkę. Marketa Vondorusova znana jest przede wszystkim, ze świetnej grze na kortach ziemnych, przez co miała już szansę grać o tytuł Roland Garros. Wtedy to w 2019 przegrała z Ashleigh Barty. Niemniej jednak to doświadczenie na pewno zaprocentuje w tak ważnej fazie turnieju, zwłaszcza, że od początku Wimbledonu Czeszka radzi sobie naprawdę nieźle.

Elina Svitolina - Marketa Vondrousova: Kursy bukmacherskie

Choć to starcie wydaje się być naprawdę wyrównanym starciem, to jednak minimalnie eksperci widzą finalistkę tej edycji w Markecie Vondrousovej. Oferują na Czeszkę kurs 1.76. Lekko niżej eksperci stawiają Svitolinę, bowiem na jej triumf przelicznik wynosi obecnie 2.04. Jakość serwisu obu pań spokojnie może sprawić, że ten mecz potrwa dłużej, dlatego warto szukać też rozwiązania w overach.

Elina Svitolina - Marketa Vondrousova: Typy

2.42

SVITOLINA WIĘCEJ ASÓW

betfan

Svitolina od początku turnieju tylko w jednym spotkaniu nie miała więcej asów niż rywalka i tylko raz zeszła poniżej 5 asów na mecz. Choć Vondrousova to leworęczna przeciwniczka i jej serwis zawsze będzie groźniejszy, to moim zdaniem lepiej w tym aspekcie idzie Ukraince. Typuję więc, że to ona będzie miała więcej asów.

Elina Svitolina - Marketa Vondrousova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz półfinałowy z udziałem Eliny Svitoliny, która zagra z Marketą Vondrousovą odbędzie się 13 lipca o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!