Pobierz aplikację betfan na telefon
Elche – Valencia: typy, kursy, zapowiedź 23.04 | La Liga
W La Liga pozostało już tylko dziewięć kolejek, a wciąż mamy wiele niewiadomych. Pora na ostatni dzień zmagań w ramach 30. kolejki. Elche, w jednym z czterech spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie Valencię. Obie drużyny okupują strefę spadkową, choć tylko goście mają jeszcze realne szanse, by utrzymać się w tym sezonie. Czy wrócą z tego starcia z kompletem punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Elche – Valencia.

Elche – Valencia: Zapowiedź meczu

Bardzo ciężki sezon ma za sobą Valencia, która praktycznie do samego końca będzie walczyć o utrzymanie. Aktualnie brakuje im pięć punktów, by wydostać się na bezpieczną pozycję, a dziś mają ku temu świetną okazję. Zmierzą się bowiem z Elche, które jest zdecydowanie najgorszą drużyną La Ligi i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Przez wszystkie 29 kolejek udało im się zgarnąć tylko 13 punktów. Choć wciąż mają matematyczne szanse na utrzymanie, to jednak nie wydaje mi się, by będąc w takiej formie, mieli nagle wszystko wygrywać.

Elche - Valencia: Typ

Valencia z pewnością przyjedzie tutaj po trzy punkty. Rywal, jak i okoliczności, są ku temu przychylne, choć nadal muszą pamiętać, ze gospodarze będą wspierani własnymi kibicami. Obie ekipy nie mają za sobą najlepszych wyników, ale wciąż bardziej jakościowa jest drużyna gości, która moim zdaniem wygra ten mecz.

1.90

VALENCIA WYGRA

betfan

Elche - Valencia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzilyn mecz pomiędzy Elche a Valencią, w ramach 30. kolejki La Liga, odbędzie się 23 kwietnia o 14:00 na Estadio Manuel Martinez Valero w Elche. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!