Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ, grupa G: zapowiedź i typy 8. kolejki

Sytuacja w grupie G wciąż jest niejasna i wiele może się zdarzyć. W 8. kolejce Holandia zmierzy się z Gibraltarem, Łotwa podejmie Turcję, a Norwegia zmierzy się z Czarnogórą. Zapoznaj się z zapowiedzią oraz typami na wymienione mecze.

El. MŚ, grupa G: Holandia – Gibraltar, zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Najłatwiejsze zadanie podczas 8. kolejki w grupie G czeka Holandię. Liderzy podejmą bowiem najgorszą drużynę – Gibraltar. Oranje mają na swoim koncie 16 punktów w siedmiu starciach, co nie jest wymarzonym wynikiem jak na potencjał tej reprezentacji. Po nieudanym Euro 2020, w którym to odpadli w pierwszym starciu fazy pucharowej z Czechami, pokonali w eliminacjach Czarnogórę, Turcję oraz Łotwę, ale zremisowali z Norwegią.

Gibraltar jest najgorszą drużyną w grupie G i mają zero punktów na koncie zajmuje ostatnią pozycję. Niedawno reprezentacja ta przegrała z Łotwą 1:3, Turcją 0:3, Norwegią 1:5 oraz Czarnogórą 0:3. W poprzednim bezpośrednim meczu z Holandią Gibraltar został pokonany aż 0:7. Stawiam więc na to, że w poniedziałkowej rywalizacji ujrzymy wiele bramek.

Proponowany typ: powyżej 6,5 goli - kurs 1.87 z oferty BETFAN

El. MŚ, grupa G: Łotwa - Turcja, zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Łotwa nie ma co liczyć nawet na baraże. Zajmuje przedostatnie miejsce w grupie i ma na koncie tylko pięć punktów. W kilku ostatnich spotkaniach pokonała Gibraltar 3:1, przegrała z Norwegią 0:2 oraz Holandią 0:1, a także bezbramkowo zremisowała z Czarnogórą.

Turcja wciąż ma nadzieje na baraże. Zajmuje trzecie miejsce w grupie i ma na koncie 12 punktów. Ostatni remis 1:1 z Norwegią na pewno nie pomógł tej reprezentacji w zrealizowaniu celu, gdyż wciąż traci do drużyny Haalanda i spółki dwa punkty. Turcja rozczarowała podczas Euro 2020 i ostatnio nie jest w dobrej formie. Zremisowała z Czarnogórą oraz wspomnianą Norwegią, przegrała z Holandią aż 1:6 i pokonała Gibraltar. W poprzednim bezpośrednim spotkaniu z Łotwą padł wynik 3:3. Co ciekawe w ostatnich pięciu spotkaniach obie reprezentacje strzelały bramki i mecz kończył się remisem. Idąc prawem serii stawiam na takie samo rozstrzygnięcie.

Proponowany typ: obie strzelą i remis - kurs 6.40 z oferty BETFAN

El. MŚ, grupa G: Norwegia - Czarnogóra, zapowiedź i typy (11.10 20:45)

Norwegia jest wiceliderem grupy G i z pewnością myśli o udziału w barażach. Czeka ją jednak trudna przeprawa, ponieważ oprócz starcia z Czarnogórą musi jeszcze zmierzyć się między innymi z Oranje. Gospodarze są jednak w dobrej formie. Pokonali ostatnio Łotwę oraz Gibraltar oraz zremisowali z Holandią i Turcją.

Czarnogóra wciąż ma szanse na baraże, ale wydają się być tylko matematyczne. Musi bowiem zmierzyć się jeszcze z Norwegią, Holandią oraz Turcją i wygrać minimum dwa z tych spotkań, a jednocześnie liczyć na niekorzystne rozstrzygnięcia dla rywali. Goście zremisowali niedawno z Turkami i Łotwą, zostali pokonani przez Oranje oraz wygrali z Gibraltarem. Biorąc pod uwagę dobrą formę Norwegów spodziewam się ich pewnego zwycięstwa.

Proponowany typ: wygrana Norwegii (handicap 0:1) - kurs 2.57 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!