Pobierz aplikację betfan na telefon
El. MŚ: Azja – 4. kolejka, zapowiedź i typy

We wtorek oprócz emocji związanych z europejską piłką czekają nas także eliminacje Mistrzostw Świata, w których zagrają kraje z Azji. Odbędzie się sześć meczów. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na kilka z nich.

El. MŚ Azja: harmonogram 4. kolejki

Wszystkie mecze 4. kolejki eliminacji Mistrzostw Świata (Azja):

Wtorek 12.10
12:14 Japonia – Australia
15:30 Iran – Korea Południowa
18:00 Oman – Wietnam
18:00 Syria – Liban
18:45 Zjednoczone Emiraty Arabskie – Irak
19:00 Arabia Saudyjska – Chiny

El. MŚ Azja: Japonia – Australia (12.10 12:14) – zapowiedź i typy

Celem Japonii z pewnością jest wzięcie udziału w Mistrzostwach Świata w Katarze. Do tej pory nie radzi sobie najlepiej gdyż po trzech spotkaniach ma na koncie tylko trzy punkty. Przegrała niespodziewanie z Omanem 0:1 oraz Arabią Saudyjską 0:1, ale pokonała Chiny 1:0. Mimo to zajmuje trzecie miejsce w grupie B.

Australia radzi sobie w eliminacjach bardzo dobrze i z kompletem dziewięciu punktów plasuje się na pozycji lidera. Pokonała już Chiny 3:0, Wietnam 1:0 oraz Oman 3:1. Bezpośrednie starcia z Japonią przemawiają jednak za krajem Kwitnącej Wiśni. Australia bezpośredni mecz z tym rywalem wygrała ostatnim razem w 2009 roku. W sześciu z siedmiu ostatnich rywalizacji obie drużyny strzelały gola. We wtorkowym starciu także stawiam na wymianę ciosów.

Proponowany typ: obie strzelą - TAK - kurs 2.17 z oferty BETFAN

El. MŚ Azja: Iran - Korea Południowa (12.10 15:30) - zapowiedź i typy

W meczu na szczycie grupy A Iran zmierzy się z Koreą Południową. Gospodarze mają na koncie komplet punktów i są liderami. Korea Południowa z siedmioma punktami plasuje się na drugiej pozycji. Iran przez trzy starcia nie stracił ani jednego gola. Pokonał Syrię 1:0, Irak 3:0 oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie 1:0.

Korea Południowa pozwoliła sobie tylko raz na utratę punktów podczas trzeciej rundy Eliminacji Mistrzostw Świata. Bezbramkowo zremisowała z Irakiem. Ponadto pokonała Liban 1:0 oraz Syrię 2:1. Poprzednie dwa bezpośrednie starcia zakończyły się podziałem punktów. Także i tym razem stawiam na remis.

Proponowany typ: remis - kurs 2.95 z oferty BETFAN

El. MŚ: Arabia Saudyjska - Chiny (12.10 19:00) - zapowiedź i typy

W ostatnim wtorkowych spotkaniu Eliminacji Mistrzostw Świata w Azji, Arabia Saudyjska podejmie Chiny. Gospodarze mają na koncie dziewięć punktów i plasują się na drugiej pozycji w grupie B. Pokonali Wietnam 3:1, Oman 1:0 oraz faworyta do wzięcia udziału w mundialu - Japonię 1:0.

Chiny będą miały niezwykle trudno, aby awansować na mundial. Po trzech kolejkach mają na koncie tylko trzy punkty, co nie stawia ich w najlepszej pozycji. W tabeli zajmują bowiem dopiero piąte miejsce. Chiny przegrały z Australią 0:3 i Japonią 0:1, ale pokonały Wietnam 3:2. Arabia Saudyjska jest w lepszej formie, dlatego stawiam na jej zwycięstwo.

Proponowany typ: wygrana Arabii Saudyjskiej - kurs 1.44 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!