Pobierz aplikację betfan na telefon
Ekstraklasa: Zapowiedzi i typy na piątek 06.08

Początek trzeciej kolejki Ekstraklasy i dwa mecze w piątek 6 sierpnia. Zapraszam na zapowiedzi oraz typy na te spotkania.

Górnik Łęczna – Warta Poznań (06.08, 18:00) – zapowiedź i typy

Pierwszy mecz trzeciej kolejki Ekstraklasy odbędzie się w Łęcznej. Miejscowy Górnik podejmie Wartę Poznań. Oba zespoły jak na razie mają skromny dorobek punktowy po dwóch kolejkach. Warta zaliczyła dwa remisy ze Śląskiem Wrocław oraz Pogonią Szczecin. Oba bardzo imponujące. Szczególnie remis z Pogonią, gdyż Warciarze grali od 11. minuty w dziesiątkę. Górnik Łęczna zremisował pierwszy mecz z Cracovią 1:1 na własnym obiekcie. W drugiej kolejce ekipa z Łęcznej poległa w Lubinie, przegrywając z Zagłębiem 1:3. Warto przypomnieć, że Górnik Łęczna jest najchętniej typowany do spadku z Ekstraklasy w tym sezonie.

Jeśli chodzi o typy na ten mecz, to skłaniam się przede wszystkim ku bramkom z obu stron. Zarówno Górnik, jak i Warta strzelały jak dotąd w każdym swoim meczu w Ekstraklasie w tym sezonie. Oba zespoły mają pewien potencjał ofensywny, jednak chodzi przede wszystkim o problemy w obronie. Wątpię, aby którakolwiek z tych drużyn była w stanie przetrwać 90 minut bez poważnych błędów w defensywie. Do tego dorzucam zakład podwójnej szansy na remis, co oznacza, że albo pierwsza połowa albo cały mecz musi zakończyć się wynikiem remisowym. Wtedy zakład będzie wygrany.

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.97 z oferty BETFAN 

Proponowany typ: Podwójna szansa X-X – kurs 1.62 z oferty BETFAN

Lech Poznań – Cracovia (06.08, 20:30) – zapowiedź i typy

Drugi piątkowy mecz i po raz drugi zobaczymy w akcji drużynę z Poznania. Lech zagra u siebie z Cracovią i będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem z kilku powodów. Po pierwsze, Kolejorz ma zdecydowanie większy potencjał kadrowy a po drugie, ostatnie wyniki i gra Cracovii zdecydowanie nie napawają optymizmem. Remis z Górnikiem Łęczna i porażka ze Śląskiem Wrocław to na pewno wyniki poniżej oczekiwań Michała Probierza.

Lech Poznań przystępuje do meczu w roli faworyta, a ja decyduję się na dwa typy na to spotkanie. Pierwszym z nich będzie over bramkowy drużyny gospodarzy. Myślę, że Lech od początku będzie atakował gości i jeżeli piłkarzom z Poznania dopiszę skuteczność to możemy oglądać tak bramkostrzelny mecz jak w Zabrzu. Drugi typ to over rzutów rożnych. Nie mogło być inaczej. W dwóch meczach z udziałem Kolejorza było wykonywanych po 14 rzutów rożnych, natomiast w meczach z udziałem Pasów 14 i 18.

Proponowany typ: Lech Poznań powyżej 1.5 goli – kurs 1.81 z oferty BETFAN

Proponowany typ: Powyżej 10.5 rzutów rożnych – kurs 1.83 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!