Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht  Frankfurt – Schalke: typy, kursy, zapowiedź (21.01) | Bundesliga

W ramach 16. kolejki rozgrywek Bundesligi czeka nas spotkanie typowego Schalke, z typowym Eintrachtem. To znaczy, że goście przezimowali w strefie spadkowej całą zimę oraz że po powrocie do Bundesligi, wciąż nie zbudowali zespołu, który da radę nie spaść z ligi rok po awansie. Typowy Eintracht z kolei ponieważ ciężko przejść bokiem od dokonań jakie systematycznie realizuje ten klub. Wysokie 4. miejsce w tabeli przed mundialem dają im uzasadnione plany o tym, by marzyć o grze w Champions League! Zapraszam na zapowiedz! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

 

Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Schalke (21.01. godz. 15:30) – zapowiedź

Dla Schalke mecze z Eintrachtem nie należą do przyjemniejszych w ostatnim czasie. Nie wygrali z klubem ze Frantfurtu od sezonu 2009/2010 gdy to jeszcze Raul odpowiadał za strzelanie bramek w zespole Schalke. Teraz  przed nimi mecz otwarcia, od którego dużo zależy i warto w pierwszym meczu nie przegrać. Jednak czy to będzie możliwe na obiekcie Eintrachtu? Schalke jeśli już jedzie w tym sezonie w delegację to tylko po to, by się przejechać. Nie zbierają tam punktów. Zdobyli ich tylko dwa po dwóch remisach więc ciężko będzie odwrócić ten trend już w meczu sobotnim. W sezonie 2020/2021 zespół gospodarzy wygrał z Schalke (3:1) i myślę, że takim wynikiem zakończy się ten mecz. Dużo bramek ze strony gospodarzy oraz jedna na konto Schalke, które być może wykorzysta jedną okazję na strzelenie gola. Kamada z Eintrachtu ma 7 goli i spróbuje strzelić co najmniej jedną do tego i tak już świetnego bilansu. 

 

 

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Schalke (21.01. godz. 15:30) - Typy bukmacherskie, kursy

1.52

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Tak słaba defensywa jak Schalke nawet w meczach kontrolnych nie dawała sobie rady z rywalami. Przeciekająca obrona naprzeciw skutecznie grającej w sparingach ofensywy Eintrachtu. Spodziewam się bramek z obu stron dlatego mój typ daję na bramki! 

Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Schalke (21.01. godz. 15:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Eintrecht kontra Schalke, zostanie rozegrany na Deutsche Bank Park (Frankfurt).  Początek spotkania o godzinie 15.30.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!