Pobierz aplikację betfan na telefon
Eintracht Frankfurt – Hoffenheim: typy, kursy, zakłady 10.03 | Bundesliga
Z tygodnia na tydzień każda z drużyn w Bundeslidze coraz bardziej odczuwa zbliżający się koniec sezonu. Przed nimi ostatnie kolejki na poprawę swojej pozycji. Eintracht Frankfurt, w jednym z trzech pojedynków tego dnia, podejmie na swoim terenie rywalizację przeciwko Hoffenheim. Ten bój będzie toczył się o swego rodzaju „sześć punktów”, które odniosą się też poniekąd do udziału w europejskich pucharach na kolejny sezon. Kto będzie dziś górą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Eintracht Frankfurt – Hoffenheim.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Eintracht Frankfurt – Hoffenheim?
  2. Zapowiedź meczu Eintracht Frankfurt – Hoffenheim.
  3. Jakie są kursy na mecz Eintracht Frankfurt – Hoffenheim?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Eintracht Frankfurt – Hoffenheim?

Eintracht Frankfurt – Hoffenheim: Typy bukmacherskie

Hoffenheim zaskoczył swoją postawą w ostatnich tygodniach, gdzie na pięć meczów ligowych dwukrotnie wygrywali i remisowali. Dzięki temu zbliżyli się do czołówki i mają nawet szanse powalczyć o puchary europejskie. Przed nimi bardzo ciężki mecz wyjazdowy przeciwko Eintracht Frankfurt, które jest tuż nad nimi, ale ma cztery punkty więcej w swoim dorobku.

1.57

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Zwycięstwo którejś z drużyn w tym pojedynku przyniesie możliwe dwa efekty. Dzięki wygranej Eintracht będzie mógł odskoczyć od Hoffenheim aż na siedem punktów, co w obecnej fazie sezonu wpłynie mocno na ich miejsce w top 6. Z kolei odwrotna sytuacja sprawi, że końcówka sezonu będzie niezwykle emocjonująca, bo obie ekipy zbliżą się na jeden punkt. Jak ten mecz by się nie zakończył, to nie zabraknie moim zdaniem tutaj bramek, do których nas przyzwyczaili. Typuję powyżej 2.5 gola.

Eintracht Frankfurt - Hoffenheim: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Eintracht Frankfurt - 2.03
  • Remis - 3.80
  • Wygrana Hoffenheim - 3.20
  • Powyżej 2.5 gola - 1.57
  • Obie strzelą - 1.54
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Eintracht Frankfurt, na których przelicznik wynosi 2.03. Nieco szanse eksperci widzą po stronie Hoffenheim gdzie kurs to obecnie 3.20. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.80.

Eintracht Frankfurt - Hoffenheim: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt a Hoffenheim, w ramach 25. kolejki Bundesligi, odbędzie się 10 marca o 17:30 na Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!