Pobierz aplikację betfan na telefon
Dnipro-1 – AEK Larnaca: Typy, kursy, zapowiedź 23.02 | Liga Konferencji Europy

Przed nami runda rewanżowa Ligi Konferencji Europy. Dnipro-1  podejmie zespół AEK Larnaca na Arenie Piłkarskiej Koszyce, w meczu rewanżowym fazy pucharowej UEFA Europa Conference w czwartek (23. lutego). W pierwszym meczu, ekipa z Cypru zwyciężyła skromnie 1:0. Kto zdobędzie przepustkę do kolejnej rundy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Dnipro-1 – AEK Larnaca.

Dnipro-1 – AEK Larnaca: zapowiedź meczu

Cypryjczycy są niepokonani w 10 kolejnych meczach u siebie we wszystkich rozgrywkach i będą chcieli kontynuować ten trend. AEK Larnaca stracił dwa punkty w walce o pierwszy tytuł cypryjskiej pierwszej dywizji, ponieważ w ostatni piątek zremisował 1-1 z Akritasem Chlorakas. Wcześniej piłkarze mieli cztery zwycięskie mecze, w których strzelili 11 bramek i stracili pięć.

Drużyna Jose Luisa Oltry odpadła z Ligi Europy po zdobyciu pięciu punktów w sześciu meczach w grupie B. Od tego czasu AEK Larnaca prezentuje świetną formę i będzie starał się zaznaczyć swoją obecność w Europa Conference League.

Dnipro-1 - AEK Larnaca: typy

2.25

DNIPRO-1

WYGRA MECZ

betfan

Ukraińscy piłkarze przystąpią do czwartkowego meczu po wspaniałym zwycięstwie 5-1 nad FC Auda, co będzie miało pozytywny wpływ na ich morale przed pierwszym meczem od listopada. Dnipro-1 jest niepokonane w swoich ostatnich trzech meczach towarzyskich, odnosząc dwa zwycięstwa i jeden remis od czasu styczniowej porażki 3-1 z Rakowem Częstochowa. Obstawiam, że zespół gospodarzy wygra ten mecz.

Dnipro-1 - AEK Larnaca: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy, pomiędzy Dnipro-1 a AEK Larnaca odbędzie się 16 lutego o 21 na Arenie Piłkarskiej Koszyce. Spotkanie będzie można obejrzeć na platfromie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!