Pobierz aplikację betfan na telefon
Darmstadt – Bayern Monachium: typy, kursy, zakłady 16.03 | Bundesliga
Odliczanie kolejek do końca sezonu trwa, a wiele drużyn jeszcze ma przed sobą cele do zdobycia i z pewnością przydadzą im się do tego punkty. Darsmtadt, w ramach 26. kolejki, podejmie u siebie Bayern Monachium. Dla gospodarzy będzie to bardzo trudne starcie, zwłaszcza że goście potrzebują punktów, by spróbować jeszcze na ostatniej prostej powalczyć o mistrzostwo. Jak zakończy się ten mecz? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Darmstadt – Bayern Monachium.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Darmstadt – Bayern Monachium?
  2. Zapowiedź meczu Darmstadt – Bayern Monachium.
  3. Jakie są kursy na mecz Darmstadt – Bayern Monachium?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Darmstadt – Bayern Monachium?

Darmstadt – Bayern Monachium: Typy bukmacherskie

Mogą być to ostatnie tygodnie Darmstadt w Bundeslidze, bowiem nie zanosi się by mieli szanse chociażby na wejście do baraży o utrzymanie. Aktualnie zajmują ostatnią pozycję, z dorobkiem 13 punktów. Dziś o kolejne oczka będzie ciężko, ponieważ podejmą u siebie Bayern Monachium, który traci do lidera 10 punktów i potrzebuje każdego zwycięstwa.

2.65

KANE STRZELI

CO NAJMNIEJ DWA GOLE

betfan

W tym wszystkim jest jeszcze Harry Kane, który próbuje pobić rekord Roberta Lewandowskiego. Do tego potrzebuje jeszcze 12 goli, a kolejek zostało dziewięć. Nie może sobie wyobrazić łatwiejszego rywala niż dziś, by dorzucić kilka trafień, tym bardziej, że u siebie pokonali ich 8:0. Typuję tutaj co najmniej dwa gole Anglika.

Darmstadt - Bayern Monachium: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Darmstadt - 15.50
  • Remis - 8.60
  • Wygrana Bayern Monachium - 1.13
  • Powyżej 2.5 gola - 1.22
  • Obie strzelą - 1.89
W tej rywalizacji zdecydowanym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Bayern Monachium, na których przelicznik wynosi 1.13. Sporo mniejsze szanse eksperci widzą po stronie Darmstadt gdzie kurs to obecnie 15.50. W przypadku remisu mnożnik to aktualnie 8.60.

Darmstadt - Bayern Monachium: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Darmstadt a Bayern Monachium, w ramach 26. kolejki Bundesligi, odbędzie się 16 marca o 15:30 na Merck-Stadion am Bollenfalltor w Darmatadt. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!