Pobierz aplikację betfan na telefon
Danielle Collins – Elena Rybakina: Typy, kursy, zakłady 30.03 | Miami WTA
Ani Iga Świątek, ani Aryna Sabalenka nie znalazły się finale turnieju WTA 1000 w Miami. Niespodziewanie to Danielle Collins trafiła idealnie z formą w ostatnim czasie i przed nią ostatni krok, do zdobycia tytułu. Na przeciw niej stanie Elena Rybakina, która była typowana wśród potencjalnych tenisistek do wygrania całej imprezy. Czy Amerykanka będzie w stanie powstrzymać rozpędzoną Kazaszkę? Kto zgarnie tytuł? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Danielle Collins – Elena Rybakina. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Danielle Collins – Elena Rybakina?
  2. Zapowiedź meczu Danielle Collins – Elena Rybakina.
  3. Jakie są kursy na mecz Danielle Collins – Elena Rybakina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Danielle Collins – Elena Rybakina?

Danielle Collins – Elena Rybakina: Typy bukmacherskie

Początek sezonu nie szedł po myśli Danielle Collins, która musiała w wielu starciach uznać wyższość rywalek. Pierwszy lepszy turniej przyszedł dopiero w Doha. Tam po przejściu kwalifikacji doszła aż do ćwierćfinału. Później musiała kreczować w Austin, a w Indian Wells trafiła na Świątek już w 1/32 finału i przegrała 3:6, 0:6. W Miami wszystko zaczęło się jednak układać niemal idealnie, a po drodze trafiała na zawodniczki będące w jej zasięgu i póki co okazała się lepsza od każdej z nich.

1.58

COLLINS WYGRA SETA

betfan

Teraz jednak Amerykanka trafia na czwartą rakietę świata, która w poprzednim roku również zagrała tutaj w finale. Elena Rybakina uwielbia korty twarde i zdecydowanie te szybsze, które sprzyjają serwisowi. Tak też wyglądały jej spotkania w Miami, gdzie mimo cięższych chwil, była w stanie ratować się mocnym podaniem. Aż w czterech z pięciu spotkań, w drodze do finału, musiała grać na pełnym dystansie, a to z pewnością wpłynie na jej przygotowanie fizyczne w finale. Obie zawodniczki posiadają atuty, które mogą dać im tutaj zwycięstwo. Zadecyduje więc dyspozycja dnia, bądź kluczowe piłki. Moim zdaniem reprezentantka gospodarzy będzie w stanie tutaj ugrać chociażby seta.

Danielle Collins - Elena Rybakina: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Collins- 1.41
  • Wygrana Rybakiny - 1.55
  • Powyżej 20.5 gemów - 1.55
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Eleny Rybakiny, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.55. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Danielle Collins to obecnie 2.41. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Danielle Collins - Elena Rybakina: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz finałowy z udziałem Danielle Collins, która zagra z Eleną Rybakiną, odbędzie się 30 marca o godzinie 20:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Miami 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!