Pobierz aplikację betfan na telefon
Dania – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 23.03 | Mecze towarzyskie
Część reprezentacji walczy o awans do turniejów międzynarodowych, a reszta może w tym czasie sprawdzić się w sparingach. Dania, w ramach towarzyskiego meczu, zmierzy się na swoim terenie ze Szwajcarią. Obie drużyny wystąpią na najważniejszym dla nich turnieju w tym roku, dlatego przed nimi czas by sprawdzić się przed tą imprezą. Kto z nich dziś okaże się lepszy i wygra to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Dania – Szwajcaria.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Dania – Szwajcaria?
  2. Zapowiedź meczu Dania – Szwajcaria.
  3. Jakie są kursy na mecz Dania – Szwajcaria?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Dania – Szwajcaria?

Dania – Szwajcaria: Typy bukmacherskie

Dania zagra swój pierwszy mecz w tym roku, od momentu zapewnienia sobie gry w imprezie głównej EURO 2024. W grupie H, zgodnie z założeniami, okazali się najlepsi, choć wyprzedzili Słowenię zaledwie o bilans bramkowy, Teraz przed nimi pierwsze starcie przygotowujące do turnieju, które rozegrają ze Szwajcarią.

1.44

POWYŻEJ 7.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Przyjezdni także zapewnili sobie awans, choć grupę mieli już znacznie bardziej wyrównaną. Ostatnie ich starcia więc nie szły po ich myśli i zremisowali w trzech z pięciu. Dziś zjawią się na ciężkim terenie, z rywalem z którym nie wygrali od 1984 roku. Dziś spodziewam się przede wszystkim ofensywnej gry, która jak w wielu przypadkach, przełoży się na rzuty rożne. Typuję powyżej 7.5 kornerów.

Dania - Szwajcaria: Kursy bukmacherskie

Wygrana Danii - 2.13
Remis - 3.20
Wygrana Szwajcarii - 3.45
Powyżej 2.5 gola - 2.04
Obie strzelą - 1.88
Według ekspertów to właśnie Dania w tym meczu towarzyskim będzie faworytem do zwycięstwa. Obecny kurs na takie zdarzenie to 2.13.Gdy jednak gracz zdecyduje się postawić na wygraną Szwajcarii, to przelicznik wynosi aż 3.45. Zakończenie meczu remisem to mnożnik 3.20.

Dania - Szwajcaria: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Dania a Szwajcaria, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 23 marca o 20:00 na Parken Stadium w Kopenhadze. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!