Dania – San Marino: Typy, kursy, zapowiedź | 07.09 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

06 września 2023

Dania
Choć najmocniejsze ligi dopiero co zaczęły nowe sezony, to przyszedł czas na krótką przerwą, związaną z eliminacjami do EURO 2024. Dania, w jednym z dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim terenie przeciwko San Marino. Po czterech kolejkach gospodarze nie mają najlepszej sytuacji, a walka o awans będzie praktycznie do samego końca. Czy dziś jednak zapewnią sobie komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Dania – San Marino.

Dania – San Marino: Typy bukmacherskie

Dania pierwsze cztery mecze eliminacji do Euro, rozegrała bardzo dobrze, jednak najmocniejsi rywale w grupie także nie przespali tego okresu. Obecnie mimo bilansu 2-1-1, zajmują dopiero trzecie miejsce, a dwa punkty więcej ma Finlandia i Kazachstan. Dziś jednak podejmą San Marino, które to jak wiadomo nigdy nie było zbyt wymagającym rywalem dla kogokolwiek. Po czterech spotkaniach mają zero punktów, a co więcej nie strzelili żadnej bramki, tracąc łącznie aż 13.
Dania niemal na pewno zgarnie tutaj komplet punktów, pytanie brzmi jak podejdą do tego meczu i czy chcą kibicom zapewnić festiwal bramek. Bez wątpienia jest na to szansa, bowiem San Marino traci sporo bramek i dlatego moim zdaneim śmiało można typować tutaj powyżej 5.5 goli.

1.80

POWYŻEJ 5.5 GOLI

betfan

Dania - San Marino: Kursy bukmacherskie

W tym starciu zdecydowanym faworytem, w oczach ekspertów, jest reprezentacja Danii. Obecny kurs na ich zwycięstwo to zaledwie 1.01. BETFAN nie daje wręcz szans drużynie San Marino i mnożnik na to, że oni zwyciężą wyniesie 65.00. W przypadku remisu przelicznik to 25.00.

Dania - San Marino: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy Danią a San Marino, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 7 września o 20:45 na Parken Stadium w Kopenhadze. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy