Pobierz aplikację betfan na telefon
Dania – Francja: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 25.09
Przed nami ostatnie spotkania rozstrzygające pozycje w grupach tegorocznej Ligi Narodów.. W jednym z niedzielnych spotkań Dania zagra z Francją. Gospodarze potrzebują kompletu punktów, by awansować do kolejnej fazy. Z kolei goście muszą udowodnić swoją siłę i wygrać po to, by umocnić się na bezpieczniej pozycji, unikając spadku. Czy Duńczycy na swoim boisku będą w stanie postawić się Francuskiej reprezentacji? Zapraszam na zapowiedź spotkania Dania – Francja.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Dania – Francja (25.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Nie tego spodziewali się kibice trójkolorowych, zwłaszcza gdy obecna kadra naładowana jest takimi nazwiskami. Wreszcie po serii bez wygranej, udało im się wygrać po bardzo dobrym spotkaniu z Austrią 2:0. Francuzi wręcz zdominowali tamto spotkanie i pokazali się swojej reprezentacji. Teraz wyjeżdżają do Dani zrewanżować się za porażkę z czerwca 1:2. Tam mimo przewagi w trakcie meczu, oddali zwycięstwo. Duńczycy poprzednie starcie przegrali z Chorwacją 1:2, ale nadal mają szanśe na awans, choć przyjezdni na pewno nie odpuszczą tego spotkania.

Liga Narodów: Dania - Francja (25.09, 20:45) - typy, typowanie

Francuscy kibice z pewnością nie dopuszczają myśli, że ich reprezentacja może spaść do dywizji B. Ostatnie ich spotkanie pokazuje, że mogą grać świetny futbol i jednocześnie dobrze spisywać się w obronie. Duża presja będzie ciążyć na obu zespołach, ale myślę, że to goście wypadną lepiej. Stawiam, że Francja wygra.

2.19

FRANCJA WYGRA

betfan

Liga Narodów: Dania - Francja (25.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Danią, a Francją odbędzie się 25 września o 20:45 na Parken Stadium w Kopenhadze. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na  Polsat Sport News z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!