Czechy – Wyspy Owcze: Typy, kursy, zapowiedź | 15.10 el. EURO 2024

Jan Paździerski

15 października 2023

Czechy, typy
Kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które mogą zaważyć o awansie niektórych reprezentacji. Czechy, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Wyspą Owczym. W grupie E, wszystko jest jeszcze możliwe, a walka i awans będzie toczyć się do ostatnich kolejek. To starcie może nam wiele powiedzieć, ale kto okaże się w nim lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Czechy – Wyspy Owcze.

Czechy – Wyspy Owcze: Typy bukmacherskie

W niedzielę na Doosan Arenie dojdzie do kolejnego meczu w grupie E kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024, w którym zmierzą się Czechy i Wyspy Owcze. Podopieczni Jaroslava Silhavy’ego, którzy wygrali swoje ostatnie cztery mecze z gośćmi, będą chcieli kontynuować tę passę i przywrócić swoją kampanię kwalifikacyjną na właściwe tory. Czechy poniosły pierwszą porażkę w eliminacjach Euro 2024 w czwartek, kiedy to zostały pokonane 3:0 przez Albanię na Air Albania Stadium. Wcześniej podopieczni Silhavy’ego byli niepokonani w sześciu meczach z rzędu we wszystkich rozgrywkach, w których odnieśli dwa zwycięstwa i dwa remisy w czterech meczach grupy E.
Wyspy Owcze, z drugiej strony, po raz kolejny zostały z pustymi rękami, ponieważ ostatnio doznały porażki 2: 0 z rąk Polski. Podopieczni Hakana Ericsona przegrali już sześć kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach, począwszy od remisu 1:1 z Mołdawią w meczu otwarcia grupy E w marcu. Obstawiam, że Czechy strzelą powyżej 3.5 gola.

2.48

CZECHY POWYŻEJ

3.5 GOLA

betfan

Czechy - Wyspy Owcze: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Czechy, co przekłada się na kurs wynoszący zaledwie 1.08. Underdogiem tego pojedynku jest więc reprezentacja Wysp Owczych, na którą BETFAN oferuje mnożnik 28.00. Podział punktów to szansa na przelicznik w okolicach 10.00.

Czechy - Wyspy Owcze: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Czechami a Wyspami Owczymi, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 15 października o 18:00 na stadionie Doosan Arena. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy