Pobierz aplikację betfan na telefon
Cracovia – Lech Poznań. Typy, kursy, zapowiedź 23.10 Ekstraklasa

Po porażce w Pucharze Polski, oba zespoły mogą skupić się na lidze. Cracovia i Lech solidarnie pożegnały się z Pucharem Polski. Dla Lecha wyjazd do Krakowa to szansa na wskoczenie do ścisłej czołówki ligi, w której jeszcze w tym sezonie nie był. Cracovia ma swoje atuty na własnym obiekcie, dlatego zapowiada nam się bardzo zacięte widowisko. Zapraszam na typy i analizę tego meczu! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Cracovia – Lech (23.10, 17:30) – zapowiedź meczu

Obecny Mistrz Polski to drużyna, która nie przegrała meczu w lidze od 14. sierpnia ze Śląskiem Wrocław. Natomiast Cracovia czyli gospodarz niedzielnych zawodów, przegrała z 5 ostatnich meczów w lidze, aż dwa. Przewagę nad nie przegrywaniem meczów mają zdecydowanie Lechici. Pasy z kolei potrafią wygrywać u siebie z dużymi firmami. Wygrali tu już z Legią oraz z Rakowem. Podopieczni Jacka Zielińskiego będą chcieli znaleźć sposób na Lecha, ale czy znajdą? Na korzyść krakowian działa to, że Lech wciąż miesza składem zważywszy na to, że walczy o awans z grupy Ligi Konferencji. Zobaczymy na ile te rotacje pomogą jednej z drużyn. 

Ekstraklasa: Cracovia - Lech (23.10, 17:30) - typy

Typy Cracovia - Lech

Lechowi gra się bardzo zmiennie przy Kałuzy. Ostatnie 3 mecze tam to remis, porażka, zwycięstwo. Kolejorz ma jednak dużo lepiej obsadzoną kadrę jakościowo i to może zadecydować i końcowym triumfie.

1.80

OBIE STRZELĄ

betfan

Ekstraklasa: Cracovia - Lech (23.10, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Cracovii z Lechem Poznań, odbędzie się 23 października o 17:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!