Pobierz aplikację betfan na telefon
compLexity Gaming – 9INE: Typy, kursy, zapowiedź 20.09 | ESL 18
W środę swoje zmagania w ESL Pro League Season 18 rozpocznie polska drużyna 9INE. W meczu pierwszej rundy zmierzy się z compLexity Gaming. Oczywiście 9INE według bukmacherów jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu i trudno się nie zgodzić, albowiem grają oni bardzo dobrze, jednak najgorszy moment przychodzi w końcówkach meczów, kiedy to trzeba zamknąć spotkanie. Czy w końcu uda im się odnieść pewne zwycięstwo nad słabszym przeciwnikiem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na compLexity Gaming – 9INE.

compLexity Gaming – 9INE typy bukmacherskie

CompLexity Gaming jak do tej pory przegrywa wszystkie spotkania, w których występuję. Co prawda rywale nie byli łatwi, jednak ich styl gry nie należał do najlepszych i dość gładko ulegali. Walkę nawiązali jedynie z NIP, ale na 3 mapie również nie mieli zbyt wiele szans. 9INE natomiast prezentuje się dobrze w początkowej fazie meczu, a także w środkowej fazie. Kiedy przychodzi do końcówek i ważnych momentów brakuje chłodnej głowy. To z pewnością bolączka polskiej drużyny, jednak spodziewam się, że z takim rywalem jak complexity powinni sobie poradzić bez większych problemów. Typuję wygraną 9INE z compLexity Gaming po kursie 1.54 w Betfan.

1.54

WYGRANA 9INE

betfan

compLexity Gaming – 9INE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy compLexity Gaming, a 9INE. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania  jest polska drużyna 9INE (kurs 1.54). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna compLexity Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.45. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.80, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 1.95 w ofercie bukmachera Betfan.

compLexity Gaming – 9INE statystyki

Drużyna compLexity Gaming oraz 9INE nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku, więc będzie to ich pierwsze starcie w tym roku. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów compLexity Gaming oraz 9INE. Statystyki ostatnich wyników Fnatic: Ostatnie wyniki compLexity Gaming:
  • Porażka 0:2 z OG
  • Porażka 0:1 z Fnatic
  • Porażka 0:2 z Astralis
  • Porażka 1:2 z Ninjas in Pyjamas
  • Porażka 0:2 z Team Vitality
Statystyki ostatnich wyników 9INE:
  • Porażka 1:2 z G2 Esports
  • Porażka 1:2 z Cloud9
  • Porażka 1:2 z ENCE
  • Wygrana 2:1 z Team Liquid
  • Porażka 0:2 z Fnatic

compLexity Gaming – 9INE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz ESL Pro League Season 18 pomiędzy compLexity Gaming, a polską drużyną 9INE, rozgrywany dnia 20 września 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!