Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont – Strasbourg: Typy, kursy, zapowiedź 28.01 | Ligue 1

Clermont po dobrym poprzednim sezonie w tym sezonie musi bronić się przed spadkiem. O ile drużyna Clermont w zeszłym roku bardzo dobrze punktowała na własnym obiekcie, tak w tym sezonie mają w ogóle kłopoty ze zdobywaniem punktów. Teraz zagrają w meczu 19. kolejki ze Strasbourg. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Clermont – Strasbourg.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Clermont – Strasbourg?
  2. Zapowiedź meczu Clermont – Strasbourg
  3. Jakie są kursy na mecz Clermont – Strasbourg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Clermont – Strasbourg?

Clermont – Strasbourg typy bukmacherskie

1.48

CLERMONT LUB REMIS

betfan

Clermont na ten moment we francuskiej Ligue 1 muszą bronić się przed spadkiem. Mają po 18. rozegranych kolejkach zaledwie 14 punktów na swoim koncie. Oczywiście ich sytuacja nie jest zła, albowiem ich strata do miejsca dającego utrzymanie to zaledwie 2 punkty, jednak muszą końcu zacząć punktować. Wydaje się, że w meczu ze Strasbourg jest na to okazja, albowiem choć jest to ekipa lepsza to jednak Clermont zagra u siebie i może sobie w końcu przypomni jak dobrze grali w zeszłym roku u siebie. Spodziewam się, że tutaj nie przegrają, dlatego typuje brak porażki Clermont po kursie 1.48.

 

Clermont - Strasbourg kursy bukmacherskie

  • Wygrana Clermont– 2.69
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Strasbourg – 2.56
  • Powyżej 2.5 goli – 2.14
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.99

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Clermont - Strasbourg wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Strasbourg (kurs 2.56). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Clermont, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.69. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Clermont - Strasbourg to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.14, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.63.

Clermont - Strasbourg  GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Clermont, a Strasbourg w ramach 19. kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 28 stycznia o 15:00 na Stade Gabriel Montpied w Clermont-Ferrand. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!