Clermont – Lens: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Adrian Krawczyk

24 listopada 2023

Clermont, typy
Clermont po udanym poprzednim sezonie bardzo słabo rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. Teraz w 13 kolejce francuskiej Ligue 1 podejmą na własnym obiekcie Lens i wydaje się, że też będą mieli ciężko, aby wywalczyć jakiekolwiek punkty w tym spotkaniu. Lens jest solidną ekipą i to jej daje się większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Czy jednak będą w stanie wygrać na wyjeździe z Clermont? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Clermont – Lens. Clermont - Lens: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Clermont – Lens typy bukmacherskie

Clermont w ubiegłym sezonie było drużyną, która była ciężka do ogrania na własnym obiekcie. Notowali tam naprawdę dobre wyniki i dzięki temu ubiegły rok zakończyli na 8 miejscu w tabeli. Ten sezon jednak rozpoczęli bardzo słabo. Nie pomaga w punktowaniu nawet własny obiekt, na którym dotychczas w 6 spotkaniach wywalczyli zaledwie 4 punkty. Co do Lens jest to drużyna kompletna, która gra od kilku sezonów równo i dzięki temu między innymi w zeszłym roku zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów. Ten sezon także zaczęli przyzwoicie, albowiem po 12 meczach mają na swoim koncie 16 punktów i plasują się na 6 lokacie. Nie pozostaje mi tutaj nic innego jak typować wygraną Lens z Clermont po kursie 2.02 w Betfan.

2.02

WYGRANA LENS

betfan

Clermont - Lens kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Clermont - Lens wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lens (kurs 2.02). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Clermont, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Clermont - Lens to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.74, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco wyższym, bo 1.98.

Clermont - Lens GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Clermont, a Lens w ramach 13 kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 25 listopada o 17:00 na Stade Gabriel Montpied w Clermont-Ferrand. Transmisję live ze spotkania Clermont - Lens będzie można obejrzeć na żywo na Eleven Sports 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy