Pobierz aplikację betfan na telefon
Clermont Foot – FC Metz. Typy, kursy, zapowiedź 27.08 | Ligue 1
W jednym z niedzielnych spotkań o godzinie 15:00, 3. kolejki Ligue 1, zmierzą się dwa zespoły, które znajdują się w strefie spadkowej po pierwszych dwóch kolejkach. Clermont Foot wciąż nie mają ani jednego punkty, a Metz ma na koncie porażkę i remis. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Clermont Foot – FC Metz.

Clermont Foot – FC Metz: typy bukmacherskie

Drużyna gospodarzy, Clermont Foot, to zespół, który zaskoczył swoim awansem rok temu do Ligue 1 i teraz stara się udowodnić swoją pozycję na tym poziomie rozgrywek. Drużyna ta opiera swoją grę na solidnej defensywie i umiejętności do wykorzystywania okazji strzeleckich. Mecz na własnym terenie to doskonała szansa dla Clermont Foot, aby zdobyć cenne punkty. Goście, FC Metz, to drużyna z długoletnią historią w francuskiej piłce nożnej. Clermont ma za sobą dwie porażki na start tego sezonu, a FC Metz porażkę i remis.
Obie drużyny będą walczyć o zdobycie trzech punktów, co sprawi, że mecz będzie pełen intensywności i emocji. Czy Clermont Foot wykorzysta wsparcie swoich fanów, aby zdobyć przewagę na własnym boisku? A może FC Metz zaskoczy swoją taktyką i zdolnościami ofensywnymi?

1.71

OBIE STRZELĄ

betfan

 

Clermont Foot - FC Metz: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie Ligue 1 pomiędzy Rennes, a Le Havre. Faworytem meczu są gospodarze (kurs 1.96). Mniejsze szanse ma natomiast drużyna gości – FC Metz, na którą mnożnik został wyceniony na 3.75. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.65. Jeżeli chodzi o zakłady na bramki to kurs powyżej 2,5 gola wynosi 1.79, a na poniżej 2.04.

Clermont Foot - FC Metz: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Clermont Foot z FC Metz, odbędzie się 27 sierpnia o 15:00 na Stade Gabriel Montpied w Clermont-Ferrand. Spotkania tego nie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!