Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy, zapowiedź 19.03 | 1. liga
W jednym z niedzielnych spotkań 24. kolejki 1. ligi, Chrobry Głogów zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Kto po nieudanych ostatnich tygodniach sięgnie po komplet punktów? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec.

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec: zapowiedź meczu

W jednym z meczów 1. ligi, Chrobry Głogów zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Gospdoarze zajmują dopiero ósme miejsce na zapleczu Ekstraklasy, choć chcą walczyć o baraże. Przegrali trzy mecze z rzędu. Musieli uznać wyższość ŁKSu Łódź, Termalici i Podbeskidzia. Szczególnie ostatni klub dał im się szczególnie we znaki, ponieważ przegrali aż 0:6. Zagłębie plasuje się na 13. pozycji, ale powoli musi oglądać się za siebie. W aż czterech z pięciu poprzednich spotkań, nie zdobyli ani jednego punktu. Niedawno musieli uznać wyższość Skry Częstochowa, a wcześniej doznali goryczy porażki w starciu z GKSem Tychy.

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec: typy

Typy Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

Chrobry Głogów i Zagłębie Sosnowiec nie radzą sobie ostatnio najlepiej. Obie drużyny przegrywały swoje mecze w kilku minionych tygodniach i przed nimi szansa na przełamanie. Stawiam jednak na poniżej 2,5 gola.

1.79

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Chrobrego Głogów z Zagłębiem Sosnowiec, odbędzie się 19 marca o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!