Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry – Skra: typy, kursy, zapowiedź 22.05 | I Liga

W Głogowie zobaczymy w poniedziałek kolejny odcinek pt. „Walka o utrzymanie w wykonaniu Skry”. Piłkarze z Częstochowy są o krok od degradacji, ale bardzo pomóc im może wygrana z Chrobrym. Taki scenariusz będzie oznaczać, że strata do bezpiecznego miejsca, która obecnie wynosi pięć punktów znacząco się skróci i zostaną tylko dwa. W taki scenariusz mocno wierzą piłkarze gości, a to oznaczać będzie walkę o utrzymanie do ostatniej minuty sezonu. Co wydarzy się w Głogowie?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Skra Częstochowa.

Chrobry – Skra: zapowiedź meczu

Do tego meczu maksymalnie skoncentrowani podejdą goście. Skra nie ma już prawa na żaden błąd, który może ją kosztować zlecenie z ligi, a powrót raczej szybko nie nastąpi. Na korzyść gości przemawia historia i jedyny mecz jaki ze sobą rozegrały te zespoły w poprzedniej kampanii. Wtedy lepsza była Skra wygrywając (1:0).

Chrobry Głogów jest najsłabiej wyglądającym zespołem w meczach domowych na wiosnę w całej lidze. Na 6 spotkań wygrali tylko jedno – pierwszy mecz po przerwie. Poza tym dwie porażki i trzy remisy na własnym obiekcie w 2023 roku.

Jednak co nie udaje się Chrobremu w Głogowie, udaje mu się w delegacjach. Jesienią oglądaliśmy gole z obu stron, a lepsi okazali się piłkarze Chrobrego. 

 

Chrobry - Skra: typy

Ten mecz ma dużą stawkę. Jeśli Skra przegra to niemal na pewno spadnie z ligi. Postawię bezpiecznie na to, że oba zespoły ponownie strzelą po bramce. Chrobremu w końcu nie idzie za dobrze u siebie, a Skra zazwyczaj trafi gola w każdym meczu.

1.83

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Chrobry - Skra: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Chrobry kontra Skra, odbędzie się 22 maja na Stadionie Miejskim w Głogowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!