Pobierz aplikację betfan na telefon
Chrobry Głogów – Termalica. Typy, kursy, zapowiedź 04.03
W pierwszym sobotnim meczu 22. kolejki 1. ligi, Chrobry Głogów zmierzy się z Termalicą. Obie drużyny walczą o awans do Ekstraklasy. Gospodarze zajmują szóstą lokatę, a goście są na czwartej pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Termalica.

Chrobry Głogów – Termalica: zapowiedź meczu

Sobotnią rywalizację z La Liga rozpocznie bardzo ciekawy mecz. Chrobry Głogów zmierzy się z Termalicą. Obie drużyny walczą o awans do Ekstraklasy. Gospodarze zajmują szóstą pozycję, ale po powrocie do gry radzą sobie słabo. Przegrali z Ruchem Chorzów i ŁKSem Łódź, ale pokonali Chojniczankę. Termalica zajmuje czwarte miejsce i gra dosyć dobrze. Pokonała Skrę Częstochowa i GKS Tychy, a ponadto zremisowała 1:1 z GKSem Katowice.

Chrobry Głogów - Termalica: typy

Typy Chrobry Głogów - Termalica

W zdecydowanie lepszej dyspozycji jest drużyna gości. Chrobry Głogów po wznowieniu rozgrywek zdołał wygrać tylko z klubem, który walczy o utrzymanie. Ponadto Termalica wygrała w poprzednim bezpośrednim starciu 3:1. Stawiam na powyżej 1,5 gola gości.

2.13

TERMALICA

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Chrobry Głogów - Termalica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Chrobrego Głogów z Termalicą, odbędzie się 4 marca o 20:45. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!